вівторок, 31 січня 2012 13:36

Арбузов вирішив ліквідувати банк "Столиця"

Арбузов вирішив ліквідувати банк "Столиця"

Сьогодні, 31 січня, відкликано банківську ліцензію публічного акціонерного товариства "Банк Столиця" та ініційовано процедуру його ліквідації.

Про це йдеться у Постанові правління Національного банку України (НБУ) № 30 від 30 січня 2012 року.

"З 31.01.2012 припинено повноваження тимчасового адміністратора, правління (ради директорів), ради і загальних зборів ПАТ "Банк Столиця", - зазначено у документі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Нацбанк приховує жахливий стан українських банків - експерт

Ліквідатором ПАТ "Банк Столиця" призначено начальника відділу управління інспектування банків 1 та 2 груп Департаменту інспектування банків Генерального департаменту банківського нагляду НБУ Євгена Куно.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Україні долар подешевшав на 3 копійки, курс євро опустився на 10 копійок

"У разі тимчасової відсутності ліквідатора ПАТ "Банк Столиця" уповноважено на виконання його функцій службовця Національного банку України Сергія Оніщенка", - йдеться у постанові регулятора.

Зараз ви читаєте новину «Арбузов вирішив ліквідувати банк "Столиця"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

1

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

01.01.2011 19:43:50Віктор46.118.66.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Алик (Киев) 30.12.2010 та інші зосі-вови мабуть не бачили як симоненко оправдовивав закон водія ахметова про продаж меньш 5 відсотків акцій тому,хто вже має 95.Закон о внесении изменений в закон Об акционерных обществах, предполагающий предоставление владельцам 95% акций права требовать у акционеров продажи их доли не соответствует нормам Конституции, поскольку предполагает принудительный выкуп акций.Отак кпу дбає про народ.
01.01.2011 12:25:08Гість95.132.20.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Кому вигідна провокація??У кого може бути взривчатка? Хто може безкарно вештатись біля кпеушників та ще зніматись на відео? Кому це потрібно-Воно і так розвалилося б.
30.12.2010 13:54:22Алик93.72.207.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
\"Все старания «развенчать» отца народов приводят к обратному и закономерному результату: число поклонников вождя стремительно увеличивается. Потому что слишком коряво нам пытаются «впарить» других «спасителей отечества», утверждавших, что в 1991 году стране было гораздо труднее, чем в 1941-м. А приватизационное мародерство при всем воображении не похоже на освободительный поход против коммунистического ига....\" М.Синельников
30.12.2010 10:24:39Донни85.198.132.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Ну и кто они после этого? - БЫДЛО!!!!! Поиздеваться над статуей (памятником)Ю тоже самое что иметь вертуальный секс - знаешь что ни чего не подхватишь. Вот и эти отморозки чисто подрочили.......
29.12.2010 17:12:16ТОЖ94.178.76.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
.... лозунги прикриття \"підняти економіку \" ЗОМБУВАННЯ ЛЮДЕЙ --- ЯКИЙ СКЛАД УРЯДУ ??? ДУЖЕ ПОДІБНО ДО НІМЕЧЧИНИ 30-Х .....
29.12.2010 16:51:23вова95.134.118.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
35. УКРАЇНЦІ,-да все у вас е,е,е,е. Только мозгов нет. 20 лет в дерьме,да людей туда тянете.
29.12.2010 16:41:36УКРАЇНЦІ94.178.76.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
ВСЕ У НАС Є !!! ВОЛЕЛЮБНА ІСТОРІЯ , ДЕРЖАВА , МОВА, КРАСА , СИЛА , БАТЬКИ , ДІТИ ТА ВНУКИ ... РАЗОМ ЗНИЩИМО ЦЮ рашинську ФАШИСТСЬКУ ГИДРУ --пр - ОЗВІРІВШЕ ДО ШИЗОФРЕНІЇ БАНДИТСЬКЕ УТВОРЕННЯ . ДОПОМОЖЕМО ДОНБАСУ УДАВИТИ ЦЮ ГІДРУ . ЄДНАЙМОСЯ УКРАЇНЦІ В БОРОТЬБІ З СУЧАСНИМ ФАШИЗМОМ !!!ФАШИЗМOM В УКРАЇНІ !!!
29.12.2010 16:19:42555-22 для Мирона (вылезшего из схрона)178.93.38.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Гар-Гар и гав-гав разные не только по звукам, но и по правописанию. Определись чего конкретно хочешь. Перед Новым годом исполню.
29.12.2010 15:06:09вова95.134.118.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Гитлеровцы нападали ночью,когда все спят,вот и эти ХЕРОИ по ночам шляются. Лучше бы у Ахметова на заборе краской ЙхУ написали,но увы,не дано,-страшно.... могут и этим самым в попу побаловать. Одно слово,-неандертальцы.
29.12.2010 14:09:13Мирон195.5.29.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Гар - гар ану погавкай ще трохи
Голосів: 8642
Голосування На яку допомогу від Європи та світу Україні варто розраховувати після війни?
  • Польща обіцяє "план Маршалла" - велику програму фінансової підтримки
  • Списання всіх боргів за зовнішніми кредитами
  • Всі кошти від конфіскації майна та ресурсів РФ у світі
  • Допомоги не буде. Обмежаться підтримкою біженців
  • Мені байдуже
Переглянути