пʼятниця, 02 грудня 2011 10:23

Subaru представив прототип нового Outback
6

Фото: Фото: Авто.Вести.Ru, Екатерина Рзянина

Японський виробник Subaru представив на автосалоні в Токіо концептуальний спорт-універсал, який вже називають провісником нового Outback. Автомобіль отримав ім'я Advanced Tourer, яке натякає не тільки на місткість і практичність кузова "універсал", а й спортивний характер машини.

За габаритами спорт-універсал потрапляє в нішу між моделями Impreza і Legacy, але в Subaru універсал вважають представником С-класу. Advanced Tourer отримав чотири посадкових місця, повний привід і гібридну силову установку, що включає 1,6-літровий турбомотор опозитний і електродвигун, пов'язані з колесами через безступінчату трансмісію. Ніяких динамічних і експлуатаційних характеристик не повідомляється, в Subaru заявили тільки, що концепт здатний пересуватися за допомогою одного лише електромотора до певного швидкісного межі.

Стилістика дизайну Subaru Advanced Tourer нагадує концепт Hybrid Tourer Turbo, показаний маркою ще в 2009 році, але в більш утилітарній формі. За деякими даними, основні стилістичні рішення можуть бути застосовані дизайнерами при створенні образу нового покоління Legacy / Outback.

Крім того, на стенді компанії була представлена ??Impreza G4 - модель повинна буде очолити семества Impreza і отримає 2-літровий 4-циліндровий опозитний двигун потужністю 152 к.с.

Зараз ви читаєте новину «Subaru представив прототип нового Outback». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

1

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

07.07.2013 17:36:08Роман176.98.73.--
  • 5+
  • 0-
  • Відповісти

Мій батя знав цього попа. Ще до "попівства" він відсидів за крадійство в особо великих розмірах, з конфіскацією майна.Час такий, країною правлять вори і бандіти і в церкві також. Я думаю "свої" ж внього і крадуть, знають в кого красти.

14.08.2013 13:56:46софия217.212.231.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

ти дебыл если такое г...о пишеш на священника,не тебе судить его

17.07.2013 01:13:08Петро176.98.73.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Я бачу твій батя багато чого знає.. ну розкажи хоч подробиці, що ж там за крадійство таке було у ВЕЛИКИХ РОЗМІРАХ, дуже цікаво послухати.

15.07.2013 15:32:24Валя (Родниківка)176.98.73.--
  • 3+
  • 0-
  • Відповісти

Люди ж бачать як він гроші гребе лопатою. Під час проводів на кладбищі в Родніковці він замість скриньки гроші кладе собі в карман, не боючись ні бога ні людського осуду.

14.08.2013 13:59:22анна217.212.231.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

а ти не боишся осуждать священника,каждый отвечает за себя,а Бог накажет за осуждение !!!!!

17.07.2013 01:18:02Андрій176.98.73.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Прямо лопатою гребе.. ну це жах взагалі. тільки чомусь церква ще не завалилася, а якось навпаки, незважаючи на те що її ремонт патріархат не фінансує. Такі зрячі люди пішли, лиши б всіляку підлість іншим бажати в інтернеті. Великі люди обговорюють ідеї, звичайні - події, а маленькі - інших людей. Знайдіть тут себе, Валя(Родниківка). І побійтесь осуду самі для початку.

25.07.2013 14:17:50Валя176.98.73.--
  • 4+
  • 0-
  • Відповісти

Церква держиться завдяки людям, які жертвують на ремонт храму, а не завдяки попу, який жирує за рахунок цих людей. Бідна бабця може віддати останнє, а хтось на цьому наживається. Ви мабуть теж щось від того маєте, раз захищаєте мошенників.

16.06.2013 15:22:48Вова176.98.73.--
  • 4+
  • 0-
  • Відповісти

Він обманює. В нього є що брати. Грошей він накрав багато!

17.07.2013 01:18:55Андрій176.98.73.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Прямо багато? Мішки з грошима допомагав нести чи що?

16.06.2013 15:55:32Андрій176.98.73.--
  • 5+
  • 0-
  • Відповісти

Це точно!!!

08.04.2010 20:32:28сєта94.179.155.--
  • 5+
  • 0-
  • Відповісти
мало вони у нього взяли
Голосів: 16965
Голосування Як карати п’яних водіїв?
  • Збільшити штраф до 40 тис. грн
  • На рік відправляти на виправні роботи
  • Забирати довічно водійське посвідчення
  • Відновити смертну кару
  • Не карати
  • Читати лекцію про шкоду алкоголю
Переглянути