четвер, 30 травня 2013 09:44

Opel, Chevrolet і Geely хочуть виробляти автівки в Україні

Opel, Chevrolet і Geely хочуть виробляти автівки в Україні
Компанії ведуть переговори про початок виробництва своїх автомобілів на ЗАЗ. Фото: autoweek.com.ua

Opel, Chevrolet і Geely зацікавилися виробництвом в Україні.

Про це з посиланням на слова генерального директора General Auto Group, що займається імпортом автомобілів Opel і Chevrolet, Андрія Кунаха пише "Комерсант-Україна"

За його словами, ці компанії ведуть переговори про початок виробництва своїх автомобілів на Запорізькому автомобілебудівному заводі (ЗАЗ). За словами менеджера, Opel обговорює можливість випуску на ЗАЗі моделей Opel Astra Classiс і Zafira Classic, а Chevrolet - модель Lacetti. Зібрані в Україні автомобілі стануть дешевше на 5%.

Директор дистриб'юторської компанії Geely (входить до групи АІС) Андрій Самохвалов вчора заявив, що Geely також найближчим часом відновить складання двох моделей автомобілів на Кременчуцькому автоскладальному заводі. Вже цього місяця почнеться збірка седана Geely MK, а в майбутньому виробництво розшириться за рахунок моделі Geely Emgrand.

А напередодні про підписання договору з компанією China Anhui Jianghuai Automobile Co. Ltd (JAC) повідомила корпорація "Богдан" - на Черкаському автозаводі будуть випускати седан C-класу JAC J5 і кросовер JAC S5 (клас SUV-Compact).

Зараз ви читаєте новину «Opel, Chevrolet і Geely хочуть виробляти автівки в Україні». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

4

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

30.05.2013 11:05:32Владимир195.24.136.--
  • 8+
  • 0-
  • Відповісти

Производить автомобили, следует понимать "прикручивают колеса и помыть стекла" никто не будет вкладывать миллиарды долларов в оборудование, производство, пока у нас нет цивилизованной судебной системы, нет правительства, которое держит слово, а не ляпает на весь мир одно, а делает совсем другое. никто не хочет вложить миллиарды, а потом их потерять навсегда.

30.05.2013 10:09:22Донецк195.244.5.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

General Motors владеет Chevrolet и Opel

30.05.2013 09:57:43Пашка Д.176.241.106.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

1)"Geely також найближчим часом відновить"
Так вони й так складалися на Кременчуцькому заводі!!
2)Ну, Chevrolet це відома нам фірма ДЕУ.
ДЕУ повертається?
3)Opel-нехай буде!!

30.05.2013 09:47:25слесарь178.137.220.--
  • 4+
  • 0-
  • Відповісти

А тролли ту кричали что западные компании хотят производить авто только в России... Брехуны.

Голосів: 16965
Голосування Як карати п’яних водіїв?
  • Збільшити штраф до 40 тис. грн
  • На рік відправляти на виправні роботи
  • Забирати довічно водійське посвідчення
  • Відновити смертну кару
  • Не карати
  • Читати лекцію про шкоду алкоголю
Переглянути