вівторок, 02 лютого 2016 00:40

Закінчився чемпіонат Європи з фігурного катання

Автор: REUTERS

У Братиславі, Словаччина, закінчився чемпіонат Європи з фігурного катання. Українці на ньому медалей не здобули. Зате 3 спортсмени, які народилися в нашій країні, підіймалися на п'єдестал пошани.

У чоловіків 2-ге місце посів Олексій Биченко, 26 років. Уродженець Києва нині виступає за Ізраїль. Програв іспанцеві Хав'єру Фернандесу. Наш Іван Павлов став 15-м.

Тетяна Волосожар із Максимом Траньковим здобули "золото" у змаганні спортивних пар. 29-річна Тетяна народилася в Дніпропетровську. Виступає за Росію.

2-ге місце в цій дисципліні посів німецький дует Альона Савченко/Бруно Массо — на фото. 32-річна Альона — уродженка Обухова на Київщині.

У спортивних танцях тріумфували францу зи Габріелла Пападакіс/Гійом Сізерон. Серед жінок — Євгенія Медведєва з Росії. Українка Ганна Хниченкова посіла 21-ше місце.

Зараз ви читаєте новину «Закінчився чемпіонат Європи з фігурного катання». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua