пʼятниця, 21 жовтня 2016 00:34

"Зоря" в гостях мінімально поступилася "Феєноорду"

"Зоря" в матчі 3-го туру групового раунду поступилася на виїзді нідерландському "Феєноорду". Зустріч у Роттердамі завершилася мінімальною перемогою господарів із рахунком 1:0.

Єдиний м'яч був забитий на 55-й хвилині. Його автором став Ніколай Йоргенсен. Відзначимо, що розпочали луганчани матч досить агресивно, але витягти вигоди з цього не змогли. Водночас "Феєноорд" у першому таймі кілька разів пробачав команду Юрія Вернидуба за серйозні ляпи в захисті.

У паралельному матчі групи А "Манчестер Юнайтед" вдома не мав проблем із "Фенербахче", 4:1. Дубль на свій рахунок записав Погба, ще по голу забили Марсьяль та Лінгард. У гостей м'яч престижу на рахунку ван Персі.

Турнірне становище в групі А: 1. "Феєноорд" - 6 очок; 2. "Манчестер Юнайтед" - 6; 3. "Фенербахче" - 4; 4. "Зоря" - 1.

Матчі наступного туру відбудуться 3 листопада. "Зоря" вдома прийме "Феєноорд", а "Манчестер Юнайтед" поїде в гості до "Фенербахче".

Ліга Європи. Група A. 3-й тур

"Феєноорд" (Роттердам, Нідерланди) - "Зоря" (Луганськ, Україна) - 1:0
Голи: Йоргенсен, 55 (1:0).
Попередження: немає - Ліпартія, 73; Каменюка, 85.

"Манчестер Юнайтед" (Манчестер, Англія) - "Фенербахче" (Стамбул, Туреччина) - 4:1
Голи: Погба, 31 (1: 0, пен); Марсьяль, 34 (2:0, пен); Погба, 45 + 1 (3:0); Лінгард, 48 (4:0); ван Персі, 83 (4:1).
Попередження: немає - Кьяєр, 33.

Зараз ви читаєте новину «"Зоря" в гостях мінімально поступилася "Феєноорду"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua