субота, 16 травня 2015 11:10

"Жодного свистка на нашу користь не дав" - російський коментатор образив українського арбітра

Борис Рижик працював на півфіналі Євроліги між "Олімпіакосом" і ЦСКА basketball.sport.ua

Під час півфінального матчу "Фіналу чотирьох" Євроліги між "Олімпіакосом" і ЦСКА (70:68) російський коментатор Володимир Гомельський допустив образливі висловлювання на адресу українського арбітра Бориса Рижика.

На початку третьої чверті Гомельський розцінив одне з рішень Рижика як суперечливе і сказав таке: "Я б не хотів говорити про стосунки України і Росії зараз, але Рижик поки жодного свистка на нашу користь не дав".

У четвертій чверті після рішення призначити два штрафних у кільце ЦСКА в епізоді за участю Саші Кауна і Брайана Данстона коментатор назвав суддю "виродком" і "грибом".

Також Гомельський висловив припущення, що українцеві запропонували грецьке громадянство.

Додамо, що "Олімпіакос" переграв ЦСКА, і вийшов у фінал Євроліги, де зустрінеться з "Реалом".

Зараз ви читаєте новину «"Жодного свистка на нашу користь не дав" - російський коментатор образив українського арбітра». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua