субота, 19 листопада 2016 21:27

Жіноча збірна України вийшла на Євробаскет

В Одесі завершився матч відбіркового турніру чемпіонату Європи-2017 з баскетболу серед жіночих команд. Збірна України виграла у команди Німеччини і достроково, за тур до закінчення змагань, кваліфікувалася до фінальної частини змагань.

Матч завершився з рахунком 85:61. Українки лише на самому початку матчу зазнавали труднощів, дозволивши супернику відірватися в рахунку 2:7. Але, вже до кінця першої чверті, господарі майданчика не тільки наздогнали німкень у рахунку, але навіть оформили собі мінімальну перевагу - 19:18.

Надалі українки тільки збільшували свою перевагу - 24:9, 18:14 і 24:20. Новачок збірної України американка Деандре Мосс дебютувала, проте результативністю не відзначилася. За 21 хвилину на майданчику вона набрала лише 3 очки і зробила 3 підбирання. Лідери у нас - Малашенко (19 очок + 10 підбирань) та Ягупова (19 очок + 4 підбирання).

Збірна України здобула 5 перемог у 5 матчах і достроково, за тур до закінчення змагань, гарантувала собі вихід до фінальної частини турніру.

Україна - Німеччина - 85:61 (19:18, 24: 9, 18:14, 24:20)

Фінальна стадія чемпіонату Європи-2017 пройде у Чехії з 16 по 27 червня 2017 року.

Зараз ви читаєте новину «Жіноча збірна України вийшла на Євробаскет». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua