вівторок, 20 вересня 2016 10:32

Збірна Росії виграла перший матч на Кубку світу з хокею

Російська хокейна збірна під керівництвом Олега Знарка здобула першу перемогу на Кубку світу з хокею. Турнір проходить у Торонто. У матчі 2-го туру групового етапу з рахунком 4:3 росіяни обіграли збірну Північної Америки, складену з хокеїстів не старше за 23 роки.

У першому періоді збірна Північної Америки зуміла відкрити рахунок у матчі на 6 хв, з передач Макдевіда і Шайфлі Сергія Бобровського засмутив Остонен Меттьюс. У середині 2-го періоду підопічним Олега Знарка вдалося відігратися, та в інтервалі з 31-ї по 36-у хв відправити до воріт Меттью Мюррея 4 шайби.

Замінивши голкіпера на Джона Гібсона, за 2 хв до перерви американці зусиллями Моргана Райлі зуміли скоротити відставання до 2-х шайб. У третьому періоді на 44-й хв. зустрічі Райан Ньюджент-Хопкінс довів різницю у рахунку до мінімальної, проте відігратися північноамериканцям не вдалося. У 2-й половині 3-го періоду підопічні Тодда Маклеллана не змогли використати дворазову чисельну більшість за гри 5 на 3.

3-й матч на груповому етапі підопічні Олега Знарка зіграють у четвер, 22-го вересня, проти збірної Фінляндії о 22:00 за київським часом.

Додамо також, що збірна Європи з хокею обіграла команду Чехії. Зустріч завершилася з рахунком 3:2 (0:0, 1:1, 1:1, 1:0).

Третій розіграш Кубка світу проводять під егідою та за правилами Національної хокейної ліги. Цей турнір проходить у Торонто з 17 вересня по 1 жовтня. У змаганнях беруть участь 8 збірних, повідомляє "Лента".

Кубок світу

2-й тур

Група "А"

Чехія - Європа - 2:3 (0:0, 1:1, 1:1, 0:1)

Група "B"

Збірна молодих зірок - Росія - 3:4 (1:0, 1:4, 1:0)

1:0 - 6 Меттьюс (Шайфлі, Макдевід)
1:1 - 30 Наместніков (Анісімов, Телегін)
1:2 - 31 Кучеров (Кулємін)
1:3 - 34 Кузнецов (Зайцев, Панарін)
1:4 - 36 Тарасенко (Овечкін, Дацюк)
2:4 - 38 Райллі (Годро, Нюджент-Хопкінс)
3:4 - 44 Нюджент-Хопкінс (Парайку, Маккіннон)

Воротарі: Мюррей 15/19, Гібсон 6/6 - Бобровський 43/46.

Зараз ви читаєте новину «Збірна Росії виграла перший матч на Кубку світу з хокею». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua