субота, 04 липня 2015 12:39

Збірна Перу стала володарем "бронзи" на Кубку Америки

У матчі за третє місце на Кубку Америки, який проходить в Чилі, збірна Перу переграла команду Парагваю з рахунком 2:0.

Перший м'яч у грі на 48-й хвилині забив Андре Каррільо. За хвилину до закінчення основного часу матчу відзначився Хосе Паоло Герреро.

Сьогодні у фіналі турніру зіграють збірні Аргентини та Чилі. Початок - о 23:00.

Перу - Парагвай 2:0

Голи: Каррільо, 48, Герреро, 89

Перу: Гальєсе, Крістіан Рамос, Адвінкула, Бальоне, Лобатон (йотуни 58), Куера, Варгас, Аскуес, Рейна (Хоель Санчес, 84), Герреро, Каррільо (Уртадо, 90+1)

Парагвай: Вільяр, Да Сільва, Пабло Агілар, Маркос Касерес, Самудіо, Ортігоса (Ортіс, 64), Віктор Касерес (Аранда, 59), Освальдо Мартінес (Едгар Бенітес, 57), Оскар Ромеро, Бобаділья, Барріос

Зараз ви читаєте новину «Збірна Перу стала володарем "бронзи" на Кубку Америки». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua