четвер, 06 грудня 2012 20:58

"Ювентус" переміг заслужено" - Едуардо

Едуардо обмінявся футболкою з Матрі ФОТО: sport-express.ua

Нападник донецького "Шахтаря" Едуардо назвав перемогу туринського "Ювентуса" у матчі 6-го туру групового етапу Ліги чемпіонів з "гірниками" заслуженою.

"Ми підготувались до гри не настільки добре, як наш суперник, - каже Едуардо після матчу. - Мої вітання "Ювентусу" з перемогою. Вони її заслужили. Так, ми зайняли друге місце у групі, але головне, що ми пройшли далі. Тепер у нас місяць, щоб відпочити і підготуватись до весняної частини сезону.

Ми намагалися виграти групу, але нам трохи забракло удачі. Тепер чекаємо на жеребкування. Я поки не знаю, які команди зайняли перші місця у своїх групах, тому не можу сказати про якісь уподобання. Ми готові до будь-якого суперника. Ми вже довели, що можемо здивувати будь-яку команду Європи.

Мабуть, не тільки я, але і будь-який гравець буде розчарований, коли його міняють після першого тайму. Разом з тим я радий, що Містер довірив мені місце у стартовому складі і старався зіграти якомога краще.

Автогол Кучера? Буду відвертим, я не бачив моменту, оскільки в той час був у душі.

Після матчу обмінявся футболкою з Матрі.

Під час зимової перерви головне добре відпочити, але про тренування я також не буду забувати."

Нагадаємо, "Шахтар" вдома мінімально поступився "Ювентусу" - 0:1. Автогол на рахунку Олександра Кучера. "

Жеребкування 1/8 фіналу Ліги чемпіонів пройде 20 грудня, а матчі будуть зіграні у лютому-березні наступного року.

Зараз ви читаєте новину «"Ювентус" переміг заслужено" - Едуардо». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua