субота, 14 липня 2012 10:42

"Волинь" і "Карпати" відкрили футбольний сезон нічийним результатом

Західноукраїнське дербі завершилося з рахунком 1:1 ФОТО: fckarpaty.lviv.ua

Зустріччю "Волині" і "Карпат" в Луцьку стартував новий сезон в українській прем'єр-лізі. Західноукраїнське дербі традиційно носило принциповий характер і завершилося з рахунком 1:1.

Перший тайм суперники провели без забитих голів, а в середині другого обмінялися точними ударами. Лукас Перес вивів "Карпати" вперед на 63-й хвилині, а через шість хвилин Рамон Лопес зрівняв рахунок.

Останні 20 хвилин команди провели в боротьбі, створивши низку небезпечних моментів, але в підсумку зійшлися на нічийному результаті в першій грі нового сезону української першості.

Україна. Прем'єр-ліга

1-й тур

Волинь (Луцьк) - Карпати (Львів) - 1:1

Голи: 0:1 - Перес (63), 1:1 - Рамон (69).

Волинь: Старцев, Занєв, Ілія, Сімінін, Шиков, Бікфалві, Скоба, Рамон, Пилипчук (Бабир, 80), Суботіч, Шумахер (Павлов, 85).

Карпати: Богатінов, Пластун, Ощипко, Мілошевіч, Ксьонз (Кополовець, 87), Гудима (Худоб'як, 46), Голодюк, Озарків, Ткачук, Перес, Касьян (Гладкий, 73).

Попередження: Озарків (2), Рамон (21), Пилипчук (30), Перес (51), Мілошевіч (67), Пластун (71), Суботіч (88), Ткачук (90).

Зараз ви читаєте новину «"Волинь" і "Карпати" відкрили футбольний сезон нічийним результатом». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua