неділя, 09 лютого 2014 17:50

Біатлоністка Віта Семеренко завоювала для України першу медаль Олімпіади в Сочі
3

Сьогодні , 9 лютого , в Сочі ( Росія ) на XXII Зимових Олімпійських іграх проходить другий медальний день. Біатлоністки розіграли комплект медалей в спринтерській гонці на 7,5 км з двома вогневими рубежами. На старт вийшли 84 спортсменки.

Українка Віта Семеренко стала бронзовим призером , здобувши для збірної України першу медаль в Сочі.

Дворазовою олімпійською чемпіонкою в спринті стала Анастасія Кузьміна зі Словаччини. В її активі вже було золото Олімпіади - 2010 у Ванкувері. Кузьміна на 19,9 секунди випередила найближчу переслідувачку з Росії Ольгу Вілухіну і на 21,7 Віту Семеренко.

Відзначимо, що всі призери продемонстрували точну стрільбу .

Валя Семеренко посіла 12-е місце (1 промах, +38,1 ), Олена Підгрушна - 26- е (1 промах, +1.06,0 ) та Юлія Джима - 42- е (3 промахи, +1.48,7 ) .

XXII Зимові Олімпійські ігри. Сочі ( Росія ) , 9 лютого

Біатлон. Жінки . Спринт 7,5 км , два вогневих рубежі .

1 . Анастасія Кузьміна (Словаччина) - 21.06,8 ( 0 +0 )
2 . Ольга Вілухіна ( Росія ) - + 19,9 ( 0 +0 )
3 . Віта Семеренко ( Україна ) - + 21,7 ( 0 +0 )
...
12 . Валя Семеренко ( Україна ) - +38,1 ( 0 +1 )
26 . Олена Підгрушна ( Україна ) - + 1.06,0 ( 0 +1 )
42 . Юлія Джима ( Україна ) - + 1.48,7 ( 1 +2 )

Зараз ви читаєте новину «Біатлоністка Віта Семеренко завоювала для України першу медаль Олімпіади в Сочі». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua