пʼятниця, 20 березня 2015 17:59

Валя Семеренко стала дев'ятою у спринті в Ханти-Мансійську

Валя Семеренко facebook.com

Сьогодні, 20 березня, у Ханти-Мансійську (Росія) на фінальному, дев'ятому етапі Кубка світу з біатлону відбулася жіноча спринтерська гонка на 7,5 км з двома вогневими рубежами.

Перемогла фінка Кайса Макарайнен, яка з двома промахами пройшла дистанцію за 19 хвилин 49,1 секунди. Німкеня Лаура Дальмаєр, також з одним промахом, поступилася переможниці 14,2 секунди. Третім призером стала білоруска Дарина Домрачева, яка пробігла два штрафних кола, програвши Макарайнен 15,5 секунди.

Кращою серед п'яти українок була лідер нашої збірної Валя Семеренко, яка посіла 9-е місце (2 промахи, +1.08,0). В очковій зоні фінішували Юлія Джима - 19-а (2 промахи, +1.38,5) і Ольга Абрамова - 30-а (3 промахи, +1.56,6). У гонці переслідування до них приєднається Ірина Варвинець - 41-а (3 промахи, +2.19,2).

Яна Бондар з антирекордом у стрільбі (7 промахів) посіла 62-е місце серед 71-й учасниці перегонів. Стільки ж штрафних кіл, як Яна, сьогодні пробігла лише росіянка Анна Нікуліна, яка зайняла 68-е місце. А точною стрільбою відзначилася лише одна біатлоністка - німкеня Луїза Куммер - 8-а (+59,5).

Найшвидшою на лижні у гонці була Макарайнен, друга - Домрачева (+1,3), третя - Дальмаєр (+23,8). Серед українок найкраща Яна Бондар - 9-а (+47,4). Семеренко - 10-а (+48,0), Абрамова - 27-а (+1.20,0), Джима - 34-а (+1.25,6), Варвинець - 45-а (+1.40,6).

Швидше за всіх стріляла італійка Доротея Вірер, друга - росіянка Ольга Якушова (+7,4), третя - австрійка Катарина Іннехофер (+9,1). Джима - 6-а (+11,3), Абрамова - 11-а (+13,9), Варвинець - 14-а (+15,4), Семеренко - 39-а (+25,2), Бондар - 65-а (+40,3).

Біатлон Кубок світу. Дев'ятий етап. Ханти-Мансійськ (Росія). 20 березня.

Жінки. Спринт. 7,5 км, два вогневі рубежі.