понеділок, 31 липня 2017 11:55

Український плавець із рекордом виграв медаль чемпіонату світу в Будапешті
3

Срібний заплив Михайла Романчука
Михайло Романчук (ліворуч) разом з чемпіоном Грегоріо Палтріньєрі і бронзовим призером Маком Хортоном

Українець Михайло Романчук став срібним призером чемпіонату світу з водних видів спорту в Будапешті.

Наш земляк виборов медаль на дистанції 1500 м вільним стилем, повідомляє apostrophe.ua.

Романчук кваліфікувався до фіналу з найкращим результатом. У вирішальному запливі поступився тільки олімпійському чемпіону Грегоріо Палтріньєрі з Італії. Українець показав результат 14:37,14 і програв переможцю 01,29 с. Водночас бронзового призера Мака Хортона з Австралії Романчук випередив майже на 10 с.

Романчук здобув свою першу в кар'єрі медаль чемпіонату світу і побив попередній національний рекорд (14.44,11 хв.).

Всього на чемпіонаті світу-2017 українська збірна здобула дев'ять медалей (дві срібні і сім бронзових нагород), що стало найкращим результатом в історії України.

Зараз ви читаєте новину «Український плавець із рекордом виграв медаль чемпіонату світу в Будапешті». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua