субота, 01 серпня 2015 15:13

Українські лучниці завоювали "золото" чемпіонату світу

В финале сборная Украины победила команду Голландии

Жіноча збірна України зі стрільби з лука виграла золоті медалі на чемпіонаті світу, який проходить в Копенгагені, Данія.

У фіналі змагань у стрільбі з блочного лука українки перемогли Голландію 226:223.

У складі збірної України виступали Вікторія Дьякова, Марія Школьна та Олена Борисенко.

На шляху до золотих нагород українки перемогли команди Колумбії (216:210), Данії (220:219) і Венесуели (224:222).

Зараз ви читаєте новину «Українські лучниці завоювали "золото" чемпіонату світу». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua