четвер, 19 липня 2012 17:33

Українські кадети завоювали чотири медалі на ЧЄ зі спортивної боротьби

Українці в Польщі завоювали одне золото і три бронзи. Фото: sportonline.ua

У Катовіце (Польща) проходить чемпіонат Європи зі спортивної боротьби серед кадетів. Завершився турнір у борців вільного стилю. Українці завоювали чотири нагороди - одне золото і три бронзи.

Сергій Драмарецький переміг у ваговій категорії до 69 кг. На третю сходинку п'єдесталу пошани піднімалися. Андрій Яценко (до 50 кг), Денис Пенюк (до 63 кг) і Руслан Ричко (до 76 кг).

В командному заліку юнацька збірна України з вільної боротьби посіла третє місце, набравши 46 очок. Перемогла команда Росії (78), другою стала збірна Азербайджану (78).

Боротьба. Чемпіонат Європи серед кадетів. Катовіце (Польща), 17-18 липня

Боротьба вільна. Юнаки. Вагова категорія до 50 кг.

1. Руслан Сурхан (Азербайджан)

2. Мухаммед Лутфі Кучукілдирім (Туреччина)

3. Артиш Арзил (Росія) та Андрій Яценко (Україна)

До 63 кг

1. Анварбек Далгата (Азербайджан)

2. Евелін Русев (Болгарія)

3. Денис Пенюк (України) і Тарзан Майсурадзе (Грузія)

До 69 кг

1. Сергій Драмарецький (Україна)

2. Енгін Ісмаїл (Болгарія)

3. Шаміль Садуллаєв (Азербайджан) і Омарі Гурджідзе (Грузія)

До 76 кг

1. Іслам Тегаєв (Росія)

2. Магомедгаджі Мухутов (Азербайджан)

3. Размік Погосян (Вірменія) і Руслан Ричко (Україна)

Командний залік

1. Росія - 78 очок

2. Азербайджан - 78

3. Україна - 48

4. Болгарія - 45

5. Вірменія - 40

Зараз ви читаєте новину «Українські кадети завоювали чотири медалі на ЧЄ зі спортивної боротьби». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua