субота, 28 січня 2017 16:59

Українська біатлоністка виграла другу медаль чемпіонату Європи

Українка Юлія Джима завоювала срібну медаль у жіночій гонці переслідування чемпіонату Європи з біатлону.

Джима стартувала першою з півхвилинною перевагою над найближчими суперницями. Юлія допустила по ходу гонки два промахи на вогневих рубежах у "стійці". Українка фінішувала з відставанням від переможниці в 19,8 секунди.

Чемпіонкою Європи стала росіянка Ірина Старих з результатом 30 хвилин 04.4 секунди (0 промахів). Третє місце у ще однієї росіянки Світлани Слєпцової - 32,1 секунди.

Напередодні Юлія Джима стала чемпіонкою Європи у спринтерській гонці.

Чемпіонат Європи з біатлону проходить в Польщі з 24 по 29 січня.