пʼятниця, 10 лютого 2012 17:36

Українські лучники завоювали шість медалей на чемпіонаті світу

У ніч на 10 лютого у Лас-Вегасі (США) завершився чемпіонат світу зі стрільби з лука в приміщенні.

За підсумками чемпіонату всього у дорослих та юнацьких турнірах українці вибороли шість медалей - одне золото, два срібла і три бронзи, причому всі нагороди у стрільбі з класичного лука.

При цьому на рахунку юніорської збірної п'ять медалей: золото завоювала команда юніорок, срібло - команда юніорів та Анастасія Павлова, бронзу - Поліна Родіонова та Віталій Комонюк.

В останній день змагань чоловіча збірна України зі стрільби з класичного лука у складі Юрія Гавелка, Ярослава Мокринського і Віктора Рубана в дуелі за бронзу виграла у команди Мексики (234:227).

У загальнокомандному заліку збірна України - третя. Перше місце у збірної США, в активі якої 16 медалей - 7 золотих, 5 срібних та 4 бронзові, друге місце у команди Росії (4-3-1).

Зараз ви читаєте новину «Українські лучники завоювали шість медалей на чемпіонаті світу». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua