неділя, 08 січня 2017 23:52

Український футболіст вразив успішним дебютом за "Фенербахче"

Півзахисник "Фенербахче" Олександр Караваєв відзначився результативними діями в дебютному матчі за свій новий клуб.

На 36-й хвилині він вийшов на заміну в товариському матчі проти "Денізліспора" (5:1). Через 7 хвилин забив третій гол своєї команди. Передачу віддав колишній півзахисник "Динамо" Джеремейн Ленс.

А на 54-й хвилині екс-півзахисник "Зорі" віддав гольову передачу, з якої був забитий четвертий гол "Фенербахче".

Український півзахисник виступатиме в Туреччині на правах оренди до кінця сезону. При цьому після закінчення оренди у турецького клубу не буде можливості викупити гравця. Влітку Караваєв точно повернеться у "Шахтар".

У поточному сезоні Караваєв провів у складі "Зорі" 17 матчів у всіх турнірах, забив 6 голів і віддав 2 результативні передачі.
Зараз ви читаєте новину «Український футболіст вразив успішним дебютом за "Фенербахче"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua