неділя, 28 квітня 2013 10:41

Українка завоювала бронзу на чемпіонаті Європи з дзюдо

Ірина Кіндзерська трохи не вистачило до срібла. Фото: sportonline.ua

27 квітня, в Будапешті (Угорщина) завершився третій день чемпіонату Європи з дзюдо. Були розіграні п'ять комплектів нагород - три у чоловіків і два у жінок.

Українка Ірина Кіндзерська стала бронзовим призером у ваговій категорії понад 78 кг, завоювавши для України єдину нагороду в індивідуальній першості. У ? фіналу Кіндзерська перемогла туркеню Гюльсах Кокатурк, у півфіналі поступилася француженці Емілі Андеоль, згодом стала срібним призером. У поєдинку за бронзу Ірина була сильнішою за німкеню Жасмин Келбс.

Ще одна українка Вікторія Туркс не змогла скористатися шансом поборотися за бронзу. Вікторія в ? фіналу поступилася француженці Одрі Чумео, а в турнірі за бронзу програла першу сутичку німкені Луїзі Мальцан і зайняла в підсумку 7-ме місце.

В 1/8 фіналу завершили свій виступ Кеджау Ньябалі (до 90 кг), Артем Блошенко (до 100 кг) і Марина Прищепа (до 78 кг). Дмитро Лучин (до 100 кг) вибув з боротьби на стадії 1/16 фіналу.

Дзюдо. Чемпіонат Європи. Будапешт (Угорщина), 27 квітня

Понад 78 кг

1. Люсія Полавдер (Словенія)

2. Емілі Андеоль (Франція)

3. Ірина Кіндзерська (Україна) і Белкіс Кайа (Туреччина)

Зараз ви читаєте новину «Українка завоювала бронзу на чемпіонаті Європи з дзюдо». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua