понеділок, 10 жовтня 2011 13:05

Дзюдо. Українки посіли три призових і друге командне місце на етапі Кубка світу

Учора, 9 жовтня, в Мінську (Білорусія) завершився етап Кубка світу з дзюдо серед жінок.

Жіноча збірна Україна посіла друге загальнокомандне місце. В активі українок три призових місця - перше, друге і третє, а також три п'ятих місць і шість сьомих. Перемогла команда Росії (3-2-1-2-0), третє місце у фінів (1-0-0-1-0).

Наталія Смаль першою у ваговій категорії до 70 кг, перемігши у фіналі німкеню Ільяну Марзок. Другою була Вікторія Туркс (до 78 кг), програвши у фіналі росіянці Вірі Москалюк. Трійку призерів замкнула Ірина Кіндзерська (понад 78 кг).

П'ятими були Марина Черняк (до 48 кг), Оксана Діденко (до 63 кг) та Іванна Макуха (до 78 кг). Сьомі місця зайняли Марина Буйок (до 52 кг), Марина Мурашко (до 57 кг), Олена Сайко (до 63 кг), Тетяна Савенко (до 70 кг), Луїза Гайнутдтнова (до 78 кн) і Марина Прокоф'єва (понад 78 кг).

Зараз ви читаєте новину «Дзюдо. Українки посіли три призових і друге командне місце на етапі Кубка світу». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua