вівторок, 06 вересня 2016 04:42

Суперники збірної України не змогли виграти: результати матчів кваліфікації Кубка світу

Збірна Косово забила перший гол в офіційних іграх

У понеділок відбулися матчі першого туру кваліфікації Кубка світу-2018 в європейській зоні у групах D, G і нашій групі I. Збірна України у дебютному матчі Андрія Шевченка зіграла внічию з Ісландією - 1:1.

В інших матчах нашої відбірної групи команди також не виявили переможців. Хорватія вдома приймала Туреччину. Спочатку Ракітіч реалізував пенальті, а через хвилину Чалханоглу відновив рівновагу.

Збірна Косово у гостьовому матчі проти Фінляндії зіграла внічию - 1:1. Гол за гостей з пенальті на 60-й хвилині забив півзахисник "Зальцбурга" Валон Беріша, який раніше виступав за збірну Норвегії. Цей м'яч став першим в офіційних матчах для збірної Косово.

Відзначимо, що матч, який пройшов у місті Турку, став першим на офіційному рівні для Косово.

Збірна Грузії на своєму полі поступилася команді Австрії. Весь матч у складі австрійців відіграв екс-захисник "Динамо" Александар Драгович.

Збірна Уельсу, яка стала сенсацією Євро-2016 (дійшла до півфіналу), на своєму полі з рахунком 4:0 розгромила команду Молдови.

Сербія та Ірландія зіграли в результативну нічию - 2:2.

Збірна Ізраїлю на своєму полі поступилася команді Італії з рахунком 1:3. Цікаво, що італійці з 55-ї хвилини грали у меншості після вилучення Джорджіо К'єлліні.

Фаворит групи - Іспанія - з рахунком 8:0 розгромила аутсайдера - Ліхтенштейн, повідомляє "Сегодня".

Кваліфікація КС-2018

Європа

Хорватія - Туреччина 1:1 (1:1, 0:0)

Голи: 1:0 - 44, пенальті Ракітіч, 1:1 - 45 Чалханоглу.

Хорватія - Калінич, Чорлука, Стрініч, Врсалько, Віда, Ракітіч (Брозовіч, 64), Модріч, П´яца (Калінич, 80), Бадель, Перішич, Манджукіч (Крамаріч, 84).

Туреччина - Бабаджан, Азіз, Кейбаші, Озбайракли, Айхан (Чалик, 54), Туфан, Йокушлу, Мор (Шен, 84), Топал, Чалханоглу, Тосун (Шахан, 71).

Фінляндія - Косово 1:1 (1:0, 0:1)

Голи: 1:0 - 18 Араюурі, 1:1 - 60, пенальті Беріша.

Фінляндія - Градецькі, Уронен, Лам (Рінг, 65), Араюурі, Райтала, Єрьоменко, Хальсті, Лод (Шюллер, 88), Мойсандер, Похьянпало, Пуккі (Хямяляйнен, 73).

Косово - Уйкані, Ррахмані, Пакярада, Пніші, Пердедай, Беріша (Халімі, 81), Крюезю, Беріша (Меха, 90), Алуші, Рашіца, Буняку (Целіна, 66).

Попередження: Єрьоменко (53), Алуші (56), Лам (59), Крюезю (83).

Попередження: Туфан (90), Шахан (90).

Грузія - Австрія 1:2 (0:2, 1:0)

Голи: 0:1 - 16 Хінтереггер, 0:2 - 42 Янко, 1:2 - 78 Ананідзе.

Ізраїль - Італія 1:3 (1: 2, 0:1)

Голи: 0:1 - 14 Пелле, 0:2 - 31, пенальті Кандрева, 1:2 - 35 Бен Хаїм, 1:3 - 83 Іммобіле.

Вилучення: К'єлліні (55).

Албанія - Македонія 1:1 (1:0)

Голи: 1:0 - 9 Садіку, 1:1 - 51 Аліоскі.

Уельс - Молдова 4:0 (2:0, 2:0)

Голи: 1:0 - 38 Воукс, 2:0 - 44 Аллен, 3:0 - 50 Бейл, 4:0 - 90, пенальті Бейл.

Сербія - Ірландія 2:2 (0:1, 2:1)

Голи: 0:1 - 3 Хендрік, 1:1 - 62 Костич, 2:1 - 69, пенальті Тадич, 2:2 - 80 Мерфі.

Іспанія - Ліхтенштейн 8:0 (1:0, 7:0)

Голи: 1:0 - 10 Дієго Коста, 2:0 - 55 Серджіо Роберто, 3:0 - 59 Сілва, 4:0 - 60 Вітоло, 5:0 - 66 Дієго Коста, 6:0 - 82 Мората, 7:0 - 83 Мората, 8:0 - 90 Сілва.

Зараз ви читаєте новину «Суперники збірної України не змогли виграти: результати матчів кваліфікації Кубка світу». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua