вівторок, 06 серпня 2013 12:46

"Спартак" повернувся на перше місце: результати 4-го туру РПЛ

Московський "Локомотив" на своєму полі обіграв "Краснодар" у матчі четвертого туру чемпіонату Росії. Зустріч, що відбулася ввечері в понеділок, 5 серпня, завершилася з рахунком 3:1 на користь господарів.

Голи у ворота "Краснодара" забили Віталій Денисов (на 41-й хвилині), Дам Н'Дой (на 84-й) і Ян Дюріца (на 88-й хвилині). Автором єдиного гола у відповідь став Жуанзіньо, який на 59-й хвилині реалізував пенальті.

Днем раніше краснодарська "Кубань" зіграла внічию з московським "Спартаком". Зустріч завершилася з рахунком 2:2. Рахунок на 30-й хвилині гри відкрив нападник гостей Еменіке з подачі Хурадо. На 66-й хвилині зустрічі нападник "Кубані" Бальде, який вийшов на заміну, зрівняв рахунок. Після цього на 70-й хвилині матчу господарі поля вийшли вперед завдяки голу Шандао. Підсумковий рахунок на 75-й хвилині встановив нападник гостей Юра Мовсисян.

За результатами матчу "Спартак" з 10 очками повернувся на першу сходинку турнірної таблиці чемпіонату Росії, яку він ділить з "Ростовом". На другому місці з 8 очками перебуває ЦСКА. "Кубань" з 6 очками займає 7-у сходинку, повідомляє Лента.

Прем'єр-ліга

4-й тур

Локомотив - Краснодар 3:1 (1:0, 2:1)

Голи: 1:0 - 41 Денисов, 1:1 - 59, пенальті Жоаозіньо, 2:1 - 83 Н'Дойє, 3:1 - 88 Дюріца.

Локомотив - Абаєв, Шишкін, Чорлука, Дюріца, Денисов, Тігорєв, Тарасов, Самедов, Майкон (Обінна, 84), Ткачов (Кайседо, 73), Н'Дойє.

Вилучення: Єджейчик, 44 (Краснодар).

Анжи - Ростов 0:1 (0:0, 0:1)

Гол: 0:1 - 52 Канга.

Волга НН - Зеніт 1:3 (1:1, 0:2)

Голи: 0:1 - 19 Данні, 1:1 - 21 Каряка, 1:2 - 80 Данні, 1:3 - 89 Данні.

Зеніт - Лодигін, Анюков, Нету, Ломбертс, Ходжаніязов, Тимощук (Зирянов, 64), Широков (Файзулін, 71), Вітцель, Халк, Данні, Кержаков (В. Бистров, 57).

Вилучення: Халк (27).

Томь - Урал 1:2 (1:2, 0:0)

Голи: 0:1 - 1 Тумасян, 1:1 - 19, пенальті Портнягін, 1:2 - 24 Саркісов.

Динамо - Терек 1:0 (0:0, 1:0)

Гол: 1:0 - 71 Нобоа.

Динамо - Березовський, Чичерін, Фернандес, Гранат, Ломич, Юсупов, Нобоа, Джуджак, Воронін (Флореску, 90), Касаєв (Соломатін, 83), Дядюн (Смолов, 64).

Рубін - ЦСКА 0:0 (0:0, 0:0)

Амкар - Крилья Совєтов 0:0 (0:0, 0:0)

Кубань - Спартак 2:2 (0:1, 2:1)

Голи: 0:1 - 30 Еменіке, 1:1 - 66 Бальде, 2:1 - 70 Шандао, 2:2 - 75 Мовсисян.

Зараз ви читаєте новину «"Спартак" повернувся на перше місце: результати 4-го туру РПЛ». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua