понеділок, 30 листопада 2015 17:44

"Севілья" Коноплянки обіграла "Валенсію": результати 13-го туру Ла Ліги

"Севілья" обіграла "Валенсію" з рахунком 1:0 у матчі 13-го туру іспанської Ла Ліги. Перемога дозволила "Севільї" піднятися на десяте місце у турнірній таблиці з 18 очками, всього одну позицію і одне очко поступаючись сьогоднішньому супернику, повідомляє "Террикон".

Переможний гол "Севільї" - робота Серхіо Ескудеро на 50-й хвилині після точного пасу Евера Банеги. Крім цього, у господарів ще було кілька прекрасних можливостей відзначитися, які не використав Льоренте і той же Банега.

Гості закінчували матч удев'ятьох, після того, як вже до 35-й хвилині Жуан Кансельє був вилучений за другу жовту картку, а на 78-й за ним пішов Хаві Фуего.

Український півзахисник "Севільї" Євген Коноплянка завдав більше всіх в обох командах ударів по воротах - чотири, два з яких у площину воріт, і був замінений на 86-й хвилині.

Мадридський "Реал" перервав невдалу серію з двох послідовних поразок у чемпіонаті Іспанії, зумівши на виїзді обіграти "Ейбар" - 2:0. Відзначилися головні зірки "Королівського" гранда Гарет Бейл і Кріштіану Роналду, які грали перед незвично мізерною аудиторією в 5 892 глядачів на невеликому стадіоні "Іпуруа".

Тим не менш, жваві господарі на рівних протистояли багатомільйонним підопічним Рафаеля Бенітеса, які перед самою перервою зуміли вийти вперед. Подачу Луки Модріча у верховій боротьбі виграв Гарет Бейл. А остаточний результат Кріштіану Роналду встановив з пенальті, який був призначений за порушення проти Лукаса Васкеса.

"Барселона" розгромила на своєму полі "Реал Сосьєдад" з рахунком 4:0. Голи в цьому матчі забивали Неймар, Луїс Суарес і Ліонель Мессі.

Для "Барселони" це п'ята перемога в листопаді з п'яти матчів. Кожен з п'яти поєдинків завершився розгромом суперника каталонців. За місяць "Барса" забила 20 м'ячів, а пропустила всього один, обігравши по черзі БАТЕ, "Вільярреал", "Реал", "Рому" і "Сосьєдад".