середа, 18 жовтня 2017 00:14

"Шахтар" здобув ключову перемогу у Лізі чемпіонів

"Шахтар" обіграв "Фейєноорд", пропустивши першим. Фото: feyenoord.com

Донецький "Шахтар" виграв матч третього туру Ліги Чемпіонів. У Роттердамі донеччани перемогли "Фейєноорд" 2:1

Матч почався із гольового моменту біля воріт "Шахтаря". Боетьюс вирвався сам на сам із П'ятовим але не зумів ударити як слід. Ще за 30 секунд Йоргенсен бив з-за меж карного майданчика, але не влучив.

А вже на 9-й хвилині голландці вийшли вперед. Вільєна потужно пробив із підкруткою, П'ятов парирував, а Бергейс був першим на добиванні 1:0. Надалі гірникам удалося виграти кілька силових єдиноборств і вирівняти ситуацію.

І вже на 25 хвилині донеччани зрівняли рахунок. Фред перехопив м'яч у центрі поля, видав розрізний пас на Бернарда, той обвів воротаря і забив у порожні ворота 1:1. Після голу гірників гра не заспокоїлася, а пішла на зустрічних курсах.

На 43 хвилині Феррейра бив з 10 метрів, але не влучив у площину воріт.

У другому таймі вперше після кутового "Шахтарю" вдався удар площину воріт. Ордець пробив невлучно. Згодом ініціатива знову перейшла до голландців. Кілька разів гірників виручав П'ятов.

Однак донеччани не знітилися й провели кілька контратак. Н 52 хвилині Бутко навішав м'яч на дальню штангу й найнижчий у складі "Шахтаря" Бернард забив головою 1:2.

На 64 хвилині захисники донеччан заблокували небезпечний удар Йоргенсена. Ще за хвилину не влучив по м'ячу Вільєна.

На 75 хвилині другу жовту отримав Ракицький. Після його вилучення ініціатива перейшла до господарів.

На 85 хвилині Марлос виходив сам на сам із воротарем, але пробив вище перекладини. За дві хвилини Тайсон утік від захисників, дав пас на Коваленка, а той не зумів пробити.

На останніх секундах П'ятов зумів парирувати удар Крамера головою з 5 метрів. Це був останній шанс господарів - 1:2.

Це була ключова перемога "Шахтаря". Вона фактично гарантує донецькій команді місце в 1/16 фіналу Ліги Європи і дає непогані шанси досягти більшого - участі в 1/8 фіналу Ліги чемпіонів.

"Фейєнорд": Джонс – Ньївкоп (Торнстра, 60), ван Бек (Крамер, 78), сен Джюст, Гапс – Боетьюс, Ель-Ахмаді (к), Вільєна – Бергейс, Амрабат, Йоргенсен (Ларсон 73).

"Шахтар": П'ятов – Бутко, Ордець, Ракицький, Ісмаїлі – Степаненко, Фред – Бернард (Коваленко, 68), Марлос (Зубков, 90), Тайсон (к) – Феррейра (Хочолава, 76).

Голи: Бергейс, 9 Бернард, 25, 52

Попередження: Ракицький, Тайсон, Ель-Ахмаді, Коваленко, Амрабат

Вилучення: Ракицький, 75

У паралельному матчі "Манчестер Сіті" вдома переміг "Наполі" 2:1. Турнірне становище в групі F після трьох турів: 1. "Манчестер Сіті" - 9 очок; 2. "Шахтар" - 6; 3. "Наполі" - 3; 4. "Фейєноорд" - 0.

У наступному турі "Шахтар" прийматиме "Фейєноорд" в Харкові. Матч відбудеться 1 листопада, середа.

Зараз ви читаєте новину «"Шахтар" здобув ключову перемогу у Лізі чемпіонів». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua