середа, 16 вересня 2015 00:00

"Шахтар" у меншості програв "Реалу", Роналду оформив хет-трик

Два голи Роналду забив з пенальті

Донецький "Шахтар" програв мадридському "Реалу" у гостях з рахунком 0:4 у матчі першого туру групового етапу Ліги чемпіонів.

На 30-й хвилині рахунок у цій зустрічі після помилки воротаря гостей Андрія П'ятова відкрив французький нападаючий Карім Бензема.

На початку другого тайму, на 50-й хвилині "Шахтар" залишився у меншості після вилучення за другу жовту картку Тараса Степаненка.

Через п'ять хвилин Кріштіану Роналду подвоїв перевагу "Реала" зі спірного пенальті. Незабаром він реалізував ще один 11-метровий. А на 81-й хвилині португалець вдало зіграв на добиванні і оформив хет-трик.

У ще одному матчі цієї групи французький ПСЖ обіграв з рахунком 2:0 шведський "Мальме", повідомляє "Інтерфакс-Україна".

Ліга чемпіонів

Група А

1-й тур

Реал Мадрид Іспанія - Шахтар Україна 4:0 (1:0, 3:0)

Голи: 1:0 - 30 Бензема, 2:0 - 54, пенальті Роналду, 3:0 - 63, пенальті Роналду, 4:0 - 81 Роналду.

Реал Мадрид - Навас, Карвахаль, Варан (Пепе, 46), Рамос (Начо, 59), Марсело, Модріч, Кроос, Іско, Бейл (Ковачич, 32), Роналду, Бензема.

Шахтар - П'ятов, Срна, Кучер, Ракицький, Азеведо, Фред, Степаненко, Марлос (Коваленко, 75), Тейшейра, Тайсон (Малишев, 67), Гладкий (Бернард, 83).

Попередження: Степаненко (32), Срна (55), Кучер (75), Малишев (80).

Вилучення: Степаненко (50).

ПСЖ Франція - Мальме Швеція 2:0 (1:0, 1:0)

Голи: 1:0 - 4 Ді Марія, 2:0 - 61 Кавані.

ПСЖ - Трапп, ван дер Віль, Тіаго Сілва, Давід Луїз, Максвелл, Верратті, Мотта, Матюіді, Ді Марія (Лавессі, 84), Ібрагімович (Пасторе, 75), Кавані.

Мальме - Віланд, Арнасон, Бенгтссон, Карвальо (Родич, 46), Тіннерхольм, Аду (Ракип, 85), Левицькі, Йотун, Бергет, Розенберг, Джурджіч.

Попередження: Аду (57), Бенгтссон (64), Верратті (65), Давід Луїз (71).

Зараз ви читаєте новину «"Шахтар" у меншості програв "Реалу", Роналду оформив хет-трик». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua