четвер, 08 листопада 2012 01:24

"Шахтар" програв "Челсі" на останніх секундах, "Ювентус" розгромив "Нордшелланд"

Вілліан став гравцем матчу ФОТО: shakhtar.com

Донецький "Шахтар" поступився лондонському "Челсі" у виїзному матчі четвертого туру групового турніру Ліги чемпіонів з рахунком 2:3, повідомляє "Чемпионат.com".

Лондонцям вдався швидкий гол, вже на п'ятій хвилині поєдинку Торрес пресингував воротаря "Шахтаря" П'ятова, який при вибиванні м'яча у поле потрапив в іспанця, від якого м'яч влетів у ворота "гірників".

Донецьку команду не збентежив такий розвиток подій, підопічні Мірчі Луческу відігралися через чотири хвилини. Фернандіньо проскочив по правому краю у штрафний майданчик "Челсі", виконав передачу до одинадцятиметрової позначки, звідки Вілліан точним ударом змусив капітулювати Чеха.

Перед перервою "Челсі" знову скористався помилкою П'ятова. Мата виконав розрізану передачу на хід Торресу, П'ятов залишив ворота і штрафний майданчик, невдало виніс м'яч головою, який відскочив до Оскара. Футболіст "Челсі" дальнім "пострілом" забив м'яч у порожні ворота "Шахтаря".

"Шахтар" відігрався на другій хвилині другого тайму: Срна прострілив з правого флангу, Тейшейра пропустив м'яч, а Вілліан в дотик пробив у кут воріт.

На третій доданій хвилині матчу Віктор Мозес після подачі кутового точним ударом головою приніс перемогу "Челсі".

Тим часом туринський "Ювентус" з розгромним рахунком 4:0 обіграв данський "Норшелланд" в домашньому матчі.

Після чотирьох матчів "Шахтар" і "Челсі" набрали по сім очок і ділять перше-друге місця. "Ювентус" із шістьма пунктами йде на третьому місці. У "Норшелланда" один бал.

Ліга чемпіонів

4-й тур

Група E

Челсі Англія - Шахтар Україна 3:2 (2:1, 1:1)

Голи: 1:0 - 6 Торрес, 1:1 - 9 Вілліан, 2:1 - 40 Оскар, 2:2 - 47 Вілліан, 3:2 - 90 Мозес.

Челсі - Чех, Іванович, Давід Луїз, Кейхілл, Бертран, Рамірес, Обі Мікель, Е. Азар, Мата, Оскар (Мозес, 79), Торрес (Старрідж, 90).

Шахтар - П'ятов, Срна, Кучер, Ракицький, Рац, Хюбшман, Фернандіньо, Мхітарян, Алекс Тейшейра (Ілсіньо, 78), Вілліан, Луїс Адріано.

Попередження: Алекс Тейшейра (57), Давід Луїз (89).

Ювентус Італія - Нордшелланд Данія 4:0 (3:0, 1:0)

Голи: 1:0 - 6 Маркізіо, 2:0 - 23 Відаль, 3:0 - 37 Джовінко, 4:0 - 75 Куальярелла.

Ювентус - Буффон, Бардзальї, Бонуччі, К'єлліні (Лусіо, 69), Пірло, Відаль (Погба, 53), Маркізіо, Ісла, Асамоа, Джовінко (Куальярелла, 60), Матрі.

Нордшелланд - Хансен, Паркхерст, Окоре, Руньє, Мтіліга, Аду (Крістенсен, 46), Стокхольм, Лорентс, А. Лаудруп (Крістіансен, 46), Джон, Бекман (Нордстранд, 72).

Попередження: Маркізіо (55), Погба (67).

Зараз ви читаєте новину «"Шахтар" програв "Челсі" на останніх секундах, "Ювентус" розгромив "Нордшелланд"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua