понеділок, 23 січня 2012 17:21

"Шахтар" посів четверте місце на "Дубай Кап"

Донецький "Шахтар" в серії пенальті поступився послетмачевих узбецького "Бунедкора" з рахунком 1:1 (4:5) і посів четверте місце на комерційному турнірі "Дубай Кап".

Вже на 18-й хвилині "гірники" пропустили у своєму штрафному майданчику Пардаева, який точним ударом головою замкнув фланговий навіс.

Але в середині другого тайму чемпіону України вдалося відігратися: Коста з гострого кута наважився на авантюрний удар  і влучив у ворота "Бунедкора".

Коли справа дійшла до післяматчевої лотереї 11-метрових ударів, п'ятий удар "Шахтаря", який виконував Ракицький, влучив у поперечину воріт "Бунедкора".

"Бунедкор" (Ташкент, Узбекистан) - Шахтар (Донецьк, Україна) - 1:1 (5:4)

Голи: Пардаев, 18 (1:0), Коста, 61 (1:1)

Серія пенальті: Солієв (0:1), Срна (1:1), Карпенко (1:2), Адріано (2:2), Жураєв (2:3), Коста (3:3), Гафуров (3:4 ), Мхітарян (4:4), Нестеров (4:5), Ракицький (4:5)

Зараз ви читаєте новину «"Шахтар" посів четверте місце на "Дубай Кап"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua