субота, 21 січня 2012 18:33

"Шахтар" здобув першу перемогу у новому році

"Шахтар" впевнено переміг туніську команду "Етуаль дю Сахель" на товариському турнірі у Дубаї.

Важливо, що команда змогла продемонструвати свій клас і не розгубитися в той момент, коли все оберталося проти неї. Ближче до кінця першого тайму Олександр Кучер, який виглядав надто нервово, пішов прямою ногою на суперника і тут же був покараний.

"Етуаль" негайно заволодів ініціативою і, в принципі, міг рахунок зрівнювати. Але "Шахтар" впорався. А в другому таймі, взявши хід матчу під свій контроль, впевнено добив суперника.

Здавалося, матч стане феєрією у виконанні "Шахтаря". Іменинник Генріх Мхітарян один за іншим забив два м'ячі, використовуючи точні бразильські передачі у воротарський. Але не у звичці "Шахтаря" шукати собі легких шляхів. Розхлябаність в обороні привела до голу "Етуаля". Знову-таки, останнім помилився Кучер.

Але на цей раз, все скінчилося добре - Срна і Едуардо довели рахунок до розгромного. 4:1 - перемога "Шахтаря".

Dubai Matchworld Cup 2012.

"Шахтар" - "Етуаль дю Сахель" 4:1 (2:1)

Голи: Мхітарян, 10 (1:0); Мхітарян, 12 (2:0); Анір, 19 (2:1); Срна, 62 (пенальті) (3:1); Едуардо, 88 (4:1)

"Шахтар": П'ятов; Срна; Кучер (до 34); Ракицький; Шевчук В. (Рац, 64); Мхітарян (Алан Патрік, 90); Хюбшман (Чижов, 46); Фернандіньо (Гай, 46); Коста (Едуардо , 53); Дентіньо (Тейшейра, 46); Адріано (Селезньов, 64)

Попередження: - Абдельразак, 8

Вилучення: Кучер, 34

Зараз ви читаєте новину «"Шахтар" здобув першу перемогу у новому році». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua