четвер, 26 квітня 2012 08:33

"Розраховував, що мене випустять на заміну" - Тимощук

"Баварія" Тимощука зіграє у фіналі Ліги чемпіонів вдруге за три роки ФОТО: football.sport.ua

Півзахисник "Баварії" Анатолій Тимощук підвів підсумок матчу-відповіді 1/2 фіналу Ліги чемпіонів з "Реалом" (1:2 - в основний час, 3:1 - по пенальті).

"Півфінал вийшов гідним фіналу. Хороші суперники, гостра гра з боку обох команд всі 120 хвилин.

Перші 15 хвилин "Реал" володів ініціативою. Потім хід гри змінився. Ми були ближчі до перемоги, ніж "Реал". Пенальті - це лотерея, але я радий, що ми вийшли у фінал.

Я дуже переживав, розраховував, що мене випустять на заміну, але все-таки тренер обрав іншого гравця. І, тим не менш, я дуже радий за себе і за команду. Ми вдруге за три роки потрапили у фінал Ліги чемпіонів. Сподіваюся, цей раз буде більш вдалим, ніж минулий. У моїй особистій колекції цього кубка якраз бракує.

Грати у фіналі Ліги чемпіонів на рідному стадіоні - це історична подія для мене і для команди. У нас буде велика відповідальність", - цитує Тимощука "Советский спорт" з посиланням на "НТВ-Плюс".

Нагадаємо, першим фіналістом Ліги чемпіонів став лондонський "Челсі", який за сумою двох зустрічей переграв іспанську "Барселону". Фінал Ліги чемпіонів відбудеться 19 травня в Мюнхені.

Зараз ви читаєте новину «"Розраховував, що мене випустять на заміну" - Тимощук». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua