четвер, 15 грудня 2016 17:02

Роналду забив 500-й гол у кар'єрі

У Японії відбувся півфінальний матч клубного чемпіонату світу, в якому "Реал" обіграв "Америку" з рахунком 2:0.

Матч пройшов за повного домінування переможця Ліги чемпіонів. Стартові хвилини команди не форсували події. Але до середини першого тайму мадридська команда накрутила темп і відкрила рахунок у поєдинку. Кроос прокатав м'яч до чужого штрафного на Каріма Бензема, а француз точно пробив у дальній верхній кут.

Надалі хід гри не змінився. А підопічні Зідана наприкінці зустрічі подвоїли свою перевагу. Пройшла передача в штрафну "Америки" на Кріштіану Роналду, після чого португалець ударом низом вразив ворота Муньоса. Цей гол виявився 500-м у кар'єрі свіжеспеченого володаря "Золотого м'яча".

"Америка" - Реал "- 0:2

Голи: Бензема (45 + 2), Роналду (90 + 5).

Першим фіналістом клубного чемпіонату світу раніше стала японська "Касима Антлерс", яка переграла в півфіналі колумбійський "Атлетіко Насьональ", 3:0.

Фінал турніру відбудеться в неділю, 18 грудня. Чинним володарем трофея є іспанська "Барселона", яка перемогла у фіналі минулого розіграшу аргентинський "Рівер Плейт" (3:0).

Зараз ви читаєте новину «Роналду забив 500-й гол у кар'єрі». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua