неділя, 16 жовтня 2011 14:12

Регбі. Збірна Франції дізналася суперника у фіналі Кубка світу

Компанію збірної Франції, яка в суботу перемогла в півфіналі команду Уельса, у фіналі Кубка світу складуть новозеландці.

Нова Зеландія, приймаюча Кубок світу з регбі в цьому році, у другому півфінальному матчі, який відбувся 16 жовтня, досить впевнено здолала своїх принципових суперників з Австралії.

Нова Зеландія - Австралія - ??20:6 (14:6)

Нова Зеландія: спроба - Нону, штрафні - Веепу (4), дроп-гол - Крюден.

Австралія: штрафний - О'Коннор, дроп-гол - Купер.

Нова Зеландія вже вигравала головний турнір регбійного світу в 1987-му році. Це був перший розіграш трофея і, що примітно, тоді All Blacks здолали саме французів, з якими їм належить битися у фіналі. Також нащадки племені Маорі іграле у фіналі Кубка світу в 1995-му році, проте поступилися команді ПАР.

Нагадаємо, що в суботу, 15 жовтня, збірна Франції виграла в Уельса і стала першим фіналістом Кубка світу цього року.

Фінал Кубка світу з регбі-2011, в якому зіграють Нова Зеландія та Франція, відбудеться 23-го жовтня в найбільшому новозеландському місті Окленд. Початок матчу о 11.00 за київським часом.

Зараз ви читаєте новину «Регбі. Збірна Франції дізналася суперника у фіналі Кубка світу». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua