пʼятниця, 06 листопада 2009 08:27

"Шахтар" вдруге обіграв "Тулузу" (ВІДЕО)

Донецький "Шахтар" здобув перемогу над "Тулузою" в матчі 4-го туру групового раунду Ліги Європи з рахунком 0:2.

У першому таймі "Тулуза" мала кілька можливостей забити гол, але команді так і не вдалося цього зробити.

Рахунок було відкрито в другому таймі. На 50-ій хвилині після передачі Жадсона відзначився Луїс Адріано. Остаточний рахунок у матчі встановив Олексій Гай. Півзахисник зупинив м"яч після передачі Вілліана і пробив у ближній кут воріт.

На 70-ій хвилині матчу захисник "Шахтаря" Кучер припустився грубої помилки, яка могла призвести до гола у ворота "гірників". Проте голкіпер П"ятов врятував ворота.

Цією перемогою "Шахтар" достроково забезпечив собі вихід в 1/16 фіналу Ліги Європи. "Гірники" набрали 12 з 12 можливих очок.

"Тулуза" - "Шахтар" - 0:2

Голи: 0:1 Луїс Адріано (50), 0:2 Олексій Гай (64)

"Тулуза": 30.Пеле, 3.Конгре, 5.Паулу Машаду (25.Бротен, 66), 8.Дідо(к), 11.Луан Лоуза, 12.М"Бенге, 13.Нунке, 14.Сірьєкс, 19.Панкот, 20.Берсон, 23.Ебондо.

"Шахтар": 30.П"ятов, 3.Хюбшман, 5.Кучер, 7.Фернандіньйо, 8.Жадсон (18.Левандовські, 78), 17.Луїс Адріано (21.Гладкий, 84), 19.Гай, 22.Вілліан, 26.Рац, 33.Срна(к) (14.Кобін, 74), 44.Ракицький

Попередження: Рац, 34; Сір"єкс, 45+3; М"Бенге, 48; Берсон, 73