середа, 01 серпня 2012 18:12

Олена Костевич виграла другу бронзову медаль Олімпіади

Костевич привезе з Лондона дві "бронзи" ФОТО: Reutrers

У стрільбі з малокаліберного пістолета Олена Костевич виборола другу бронзову медаль Ігор ХХХ Олімпіади.

Нагадаємо, у фінал українка потрапила з п'ятим показником, проте другій позиції поступалася всього одним пунктом. У четвертій серії головного раунду змагань Олена показала чудові постріли в діапазоні 10,1 – 10,8.

У фіналі підопічна Ігоря Чередінова набрала 203,6 бала, а в сумі з кваліфікаційним показником – 788,6 очка.

Першою фінішувала кореянка Янгмі Кім – 792,4. "Срібло" дісталося Ін Чень – 791,4.

Президент Національного олімпійського комітету Сергій Бубка привітав дворазову бронзову призерку Лондона-2012 з черговим успіхом, відзначивши її олімпійський спокій, бійцівський характер і бронзову стабільність.

Зараз ви читаєте новину «Олена Костевич виграла другу бронзову медаль Олімпіади». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua