вівторок, 16 серпня 2016 21:01

Олег Верняєв приніс Україні перше "золото" Олімпійських Ігор
4

Українець Олег Верняєв завоював золоту медаль у вправах на паралельних брусах на Олімпіаді 2016 у Ріо-де-Жанейро. За виступ наш гімнаст отримав оцінку 16.041.

Срібну медаль виграв американець Данелл Лейва (15.900), а "бронза" дісталася росіянину Давидові Белявському - 15.783.

На останньому чемпіонаті світу Верняєв посів друге місце, а на чемпіонаті Європи залишився без медалі. Та цього гімнаст майже без помилок виконав свою комбінацію.

Нагадаємо, Верняєв на Іграх в Ріо вже виграв "срібло" в багатоборстві.

На цьому медальні шанси Олега не закінчуються. Сьогодні він виступить у фіналі змагань на перекладині. Початок о 21:34 за київським часом.

В активі України вже шість медалей - "золото", чотири "срібла" й "бронза". У загальному заліку наша збірну піднялася на 32-е місце.

Зараз ви читаєте новину «Олег Верняєв приніс Україні перше "золото" Олімпійських Ігор». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua