неділя, 30 червня 2013 23:44

Об'єднаний чемпіонат: "Динамо" перемагає "Зеніт"

У другому турі Об'єднаного чемпіонату київське "Динамо" з рахунком 2:1 перемогло санкт-петербурзький "Зеніт", повідомляє УНН.

В дебюті зустрічі, на 11-ій хвилині після подачі з кутового Денис Гармаш, якого захисники "Зеніта" залишили одного, з легкістю переправив м'яч у сітку воріт.

За 10 хвилин Андрій Аршавін увійшов до штрафного майданчика, віддав на Віктора Файзуліна і останній лише з другого пострілу зумів пробити Олександра Шовковського. Перший тайм закінчився з рахунком 1:1.

Після перерви команди знизили швидкість і матч набув суто тренувального характеру. Проте, під завісу зустрічі киянам вдалося вийти вперед: Ніко Краньчар віддав розрізну передачу на Дуду, який вийшов віч-на-віч з Єгором Бабуріним, проте віддав передачу на Адміра Мехмеді, який вкотив м'яч вже у пусті ворота. 2:1 – перемога "Динамо".

Зараз ви читаєте новину «Об'єднаний чемпіонат: "Динамо" перемагає "Зеніт"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua