неділя, 22 жовтня 2017 22:27

Непризначений пенальті за нудної гри: як "Динамо" і "Шахтар" не забили в Києві
13

"Шахтар" і "Динамо" не порадували глядачів видовищною грою

Київське "Динамо" зіграло внічию з донецьким "Шахтарем" в матчі 13-го туру чемпіонату України з футболу. Зустріч розіграшу Прем'єр-ліги на НСК "Олімпійський" завершилася з рахунком 0:0.

У першому таймі команди не порадували глядачів видовищною грою. Знекровлене "Динамо", в складі якого не було лідерів команди Сергія Сидорчука та Домагоя Віди, зосередилося на обороні своїх воріт. Кияни вдалося не дати супернику створити будь-які особливо небезпечні моменти біля своїх воріт. Також в першому таймі через травму не зміг продовжити гру Бернард.

На 59-й хвилині кияни створили найнебезпечніший момент в матчі. Після навісу Кадара в штрафний Мораес виграв другий поверх, але П'ятов не пробив. А другий удар динамівця зупинила рука Бутка, але арбітр зустрічі Віталій Романов пенальті не дав.

"Шахтар" мав реальний шанс забити на 73-й хвилині, але захисники киян заблокували Феррейру.

Після 13-ти турів відстань між командами в 7 очок збереглася: "Шахтар" набрав 32 бали, "Динамо" - 25.

Сьогодні були зіграні ще два матчі 13-го туру. "Сталь" розійшлася миром з "Чорноморцем", 1:1, а "Зоря" в гостях феєрично розібралася з "Маріуполем", 5:2.

Зараз ви читаєте новину «Непризначений пенальті за нудної гри: як "Динамо" і "Шахтар" не забили в Києві». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua