понеділок, 21 листопада 2016 18:49

"Наполі" переміг перед "Динамо", нічия у міланському дербі: результати 13-го туру серії "А"

В Італії відбулися матчі 13-го туру серії "А". Футболісти "Інтера" на останніх хвилинах уникли поразки у грі з "Міланом".

Міланське дербі, яке пройшло в неділю на стадіоні "Сан Сіро", завершилося з рахунком 2:2. Гравці "Мілана" - номінальні господарі поля - двічі вели у рахунку завдяки дублю Сусо (42-а і 58-а хвилини), однак раз по раз дозволяли відіграватися "Інтеру", у складі якого забили Антоніо Кандрева (53) та Іван Перішич (90+2).

"Мілан" із 26 очками ділить 2-3 місця у турнірній таблиці з "Ромою", а "Інтер" йде 9-м, маючи 18 очок (стільки ж у "К'єво" і "Сампдорії").

Футболісти "Ювентуса" перемогли "Пескару" з рахунком 3:0. У складі туринців на 85-й хвилині дебютував один із найталановитіших молодих футболістів Європи Мойзе Кін, який народився 2000 року. Італієць замінив Манджукича.

Туринці продовжують одноосібно очолювати турнірну таблицю серії "А", набравши 33 очка за 13 турів. "Пескара" - на 18-му рядку (7 балів).

Футболісти "Наполі" в гостях перемогли "Удінезе" з рахунком 2:1. На дубль у виконанні Лоренцо Інсіньє (47-а і 57-а хвилини) господарі змогли відповісти лише голом Стіпе Періци (59).

"Наполі" є суперником київського "Динамо" у груповому раунді Ліги чемпіонів. Зустріч команд у рамках 5-го туру відбудеться 23 листопада у Неаполі, о 21:45 за київським часом.

Чемпіонат Італії

13-й тур

"Удінезе" - "Наполі" 1:2 (0:0, 1:2)

Голи: 0:1 - 47 Лоренцо Інсіньє, 0:2 - 57 Лоренцо Інсіньє, 1:2 - 59 Періца.

"Ювентус" - "Пескара" 3:0 (1:0, 2:0)

Голи: 1:0 - 36 Хедіра, 2:0 - 63 Манджукич, 3:0 - 69 Ернанес.

"Сампдорія" - "Сассуоло" 3:2 (0:0, 3:2)

Голи: 0:1 - 64 Річчі, 0:2 - 74 Рагуза, 1:2 - 84 Куальярелла, 2:2 - 85 Мюріель, 3:2 - 90, пенальті Мюріель.

"Емполі" - "Фіорентина" 0:4 (0:1, 0:3)

Голи: 0:1 - 26 Бернардескі, 0:2 - 47, пенальті Ілічич, 0:3 - 61 Бернардескі, 0:4 - 67 Ілічіч.

"Аталанта" - "Рома" 2:1 (0:1, 2:0)

Голи: 0:1 - 40, пенальті Перотті, 1:1 - 62 Кальдара, 2:1 - 90, пенальті Кессіє.

"Кротоне" - "Торіно" 0:2 (0:0, 0:2)

Голи: 0:1 - 80 Белотті, 0:2 - 89 Белотті.

"Лаціо" - "Дженоа" 3:1 (1:0, 2:1)

Голи: 1:0 - 11 Феліпе Андерсон, 1:1 - 52 Окампос, 2:1 - 57, пенальті Біглія, 3:1 - 65 Уоллес.

"Болонья" - "Палермо" 3:1 (1:1, 2:0)

Голи: 0:1 - 9 Несторовскі, 1:1 - 20 Дестро, 2:1 - 67 Джемаїлі, 3:1 - 72 Вівіані.

"Мілан" - "Інтер" 2:2 (1:0, 1:2)

Голи: 1:0 - 42 Сусо, 1:1 - 53 Кандрева, 2:1 - 58 Сусо, 2:2 - 90 Перішич.

Зараз ви читаєте новину «"Наполі" переміг перед "Динамо", нічия у міланському дербі: результати 13-го туру серії "А"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua