понеділок, 18 серпня 2014 09:15

Нанкін-2014. Коростильов приніс Україні друге "золото" зі світовим рекордом
4

Український стрілець Павло Коростильов на Юнацьких Олімпійських Іграх в Нанкіні виграв для країни другу золоту медаль.

Вийшовши у фінал з кульової стрільби з другого місця з 582 очками, в фіналі чемпіонська сума нашого стрільця склала 203,4 бала, що на 0,6 очка більше від світового рекорду, який він сам і встановив цього року.

Нагадаємо, що 17 серпня Михайло Романчук став першим переможцем Юнацької Олімпіади в Нанкіні, вигравши фінал з плавання на 400 м вільним стилем.

Дзюдоїст Богдан Ядов завоював "срібло". У фінальному поєдинку він в категорії до 66 кг поступився японцеві Хіфумі Абе.

До цього Ядов переміг дзюдоїстів з Пуерто-Ріко, Узбекистану і Південної Кореї.

Зараз ви читаєте новину «Нанкін-2014. Коростильов приніс Україні друге "золото" зі світовим рекордом». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua