субота, 24 вересня 2016 16:41

"МЮ" перервав безвиграшну серію, відірвавшись на "Лестері"

У 6-му турі АПЛ "Манчестер Юнайтед" вдома впевнено обіграв чинного чемпіона - клуб "Лестер".

Підопічні Жозе Моурінью програли два останні матчі в чемпіонаті, в результаті чого на "червоних дияволів" багато обрушилися з критикою. На це манкуніанці відповіли перемогою.

Рахунок в матчі на 22-й хвилині відкрив Кріс Смоллінг, який після подачі Дейлі Блінда вивів "МЮ" вперед - 1:0. Почин одноклубника підтримав Хуан Мата, а через три хвилини іспанець асистував Маркусу Рашфорду - 3:0. Довершив розгром в першому таймі Поль Погба, для якого цей гол став першим в АПЛ.

Після перерви "Лестер" зумів відіграти один м'яч, але врятувати гру не вдалося. На 59-й хвилині після передачі Даніеля Амарт'я відзначився Демарай Грей - 4:1. У час, що залишився "Лестер" мав кілька можливостей для взяття воріт, але рахунок більше не змінювався.

Відзначимо, що Майкл Каррік, який вийшов на заміну в складі "МЮ", провів 500-й матч за "Юнайтед".

Завдяки перемозі "МЮ" піднявся на 3-е місце в АПЛ, а "Лестер" займає 12-й рядок.

Англія - Прем'єр-ліга. 6-й тур
Манчестер Юнайтед (Манчестер) - Лестер Сіті (Лестер) - 4:1
Голи: Смоллінг, 22 (1: 0); Мата, 37 (2: 0); Рашфорд, 40 (3: 0); Погба, 42 (4: 0); Грей, 59 (4: 1).
Попередження: немає - Хут, 50; Сімпсон, 74.

Зараз ви читаєте новину «"МЮ" перервав безвиграшну серію, відірвавшись на "Лестері"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua