четвер, 08 жовтня 2015 21:21

Молодіжна збірна України мінімально програла Ісландії

Збірна України програла два стартові матчі відбору на Євро-2017 ffu.org.ua

Молодіжна збірна України поступилася Ісландії (0:1) у рамках кваліфікації Євро-2017. Матч пройшов у Черкасах.

Єдиний гол у матчі був забитий на 70-й хвилині захисником Арні Вільхьяльмссоном. За п'ять хвилин до цього футболіст вийшов на заміну.

Збірна України грала першим номером. Підопічні Сергія Ковальця більше володіли ініціативою і створили більше гольових моментів, ніж суперник. Господарів підвела реалізація. Двічі ісландців від голу рятувала поперечина.

Матч проти Ісландії був другим для нашої "молодіжки" у цьому відборі. Раніше команда мінімально поступилася Македонії на виїзді, пропустивши гол на 93-й хвилині.

Додамо, що 13 жовтня наша молодіжка зіграє на виїзді проти Франції.

Кваліфікація Євро-2017

U-21

Група 3

Україна U-21 - Ісландія U-21 0:1 (0:0, 0:1)

Гол: 0:1 - 70 Вільхьяльмссон.

Україна U-21 - Бущан, Сваток, Соболь, Мірошниченко (Лучкевич, 85), Дуць, Зінченко, Мішньов, Коваленко, Петряк, Юрченко, Безбородько (Бесєдін, 76).

Ісландія U-21 - Шрам, Арнарссон, Херманнссон, Бедварссон, Сігурйонссон, О.Омарссон, Гуннлаугссон, Бьорнссон, Трандарсон (Вільяльмссон, 64), Йоханнессон (Айгіссон, 87), Е.Омарссон

Попередження: Сваток (3), Омарссон (16), Соболь (41), Мірошниченко (51), Бьорнссон (65), Юрченко (83).

Становище команд у групі: 1. Ісландія - 10 очок (4 матчі), 2. Шотландія - 3 (1), 3. Македонія - 3 (2), 4. Північна Ірландія - 1 (2), 5. Франція - 0 (1), 6. Україна - 0 (2).

Зараз ви читаєте новину «Молодіжна збірна України мінімально програла Ісландії». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua