середа, 04 липня 2012 11:06

Матч "Динамо" з кіпрським "Анортосісом" був перерваний на початку другого тайму

"Динамо" не дограло з кіпріотами. Фото: fcdynamo.kiev.ua

У вівторок, 3 липня, київське "Динамо" на передсезонному зборі в Австрії зіграло контрольний матч з кіпрським "Анортосісом".

Гра, за великим рахунком, не рясніла грубістю, але на 54-й хвилині на полі виникла сутичка, після того, як грубо зіграли проти Гармаша. Постраждав навіть арбітр, який опинився на газоні чи то після зіткнення з кимось з гравців, чи то просто послизнувся. А потім Гармаш, після ще одного неприємного удару по ногах, як здалося з відео, запустив м'ячем в суперника.

Рефері нібито щоб уникнути розпалювання конфлікту прийняв рішення зупинити зустріч. І це незважаючи на те, що тренерський штаб "Динамо" вимагав від нього продовжити гру, а з вигляду футболістів, які розмовляли один з одним, ніяк не можна було сказати, що вони готові відірвати один одному ноги. Тим не менш, рішення було прийнято, і динамівці вже вдруге за останні два роки (перший трапився в грі з московськими одноклубниками) не закінчують матч на зборах.

"Динамо" - "Анортосіс" Кіпр - 1:3 (1:2)

Голи: Алмейда, 28 (1:0). Паулу Жорже, 31 (1:1). Лаборд, 37 (2:1). Лаборд, 49 (3:1).

"Динамо": Бойко, Каддурі, Юссуф, Хачеріді, Алмейда, Аруна, Гармаш, Кранчар, Нінкович, Гусєв, Мілевський.

Зараз ви читаєте новину «Матч "Динамо" з кіпрським "Анортосісом" був перерваний на початку другого тайму». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua