субота, 20 серпня 2016 18:26

"МанСіті" розтрощив "Сток Сіті" без Зінченка

Футболісти "Манчестер Сіті" розгромили на виїзді "Сток Сіті" у матчі 2-го туру чемпіонату Англії.

Зустріч, що пройшла у суботу в Сток-он-Трент, завершилася з рахунком 4:1 на користь гостей. У команди Хосепа Гвардіоли по два м'ячі забили Серхіо Агуеро, який відзначився на 27-й (з пенальті) і 36-й хвилинах, і Ноліто, який оформив дубль у другому таймі після виходу на заміну (86, 90+5). Єдиний м'яч у складі "Сток Сіті" забив з пенальті Боян Кркіч на 49-й хвилині.

У наступному турі прем'єр-ліги "Манчестер Сіті" зустрінеться 28 серпня на своєму полі з "Вест Хемом", а "Сток Сіті" днем раніше зіграє на виїзді з "Евертоном".

Додамо, що український хавбек Олександр Зінченко не потрапив в заявку на гру. Раніше футболіст не потрапив в заявку "Ман Сіті" на матч 1-го туру АПЛ проти "Сандерленда".

Зараз ви читаєте новину «"МанСіті" розтрощив "Сток Сіті" без Зінченка». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua