понеділок, 29 лютого 2016 13:34

Малиновський відзначився гольовою передачею в матчі "Генка" проти "Брюгге"

Український півзахисник донецького "Шахтаря" Руслан Малиновський, який виступає за "Генка" на правах оренди, в матчі 28-го туру чемпіонату Бельгії допоміг своїй команді здолати одного з лідерів першості - "Брюгге".

Малиновський вийшов в основному складі, а на 81-й хвилині скинув м'яч партнеру Мбавана Самате. Останній з метра відправив м'яч у порожні ворота. Після голу танзанійського нападника рахунок у грі став 3:1 на користь бельгійських шахтарів. Через дві хвилини "Брюгге" забив свій другий м'яч, але на більше підопічних Мішеля Прюддома не вистачило.

Здобувши три очки, "Генк" впритул наблизився до "Остенде", який займає четверте місце. "Брюгге", в свою чергу, дозволив "Генку" зрівнятися за очками.

Варто додати, що для Руслана Малиновського, контракт якого належить донецькому "Шахтарю", це була шоста гра за "Генк".

Нагадаємо, суперник "Шахтаря" в 1/8 фіналу Ліги Європи, "Андерлехт", зіграв унічию зі "Стандартом".

Автор: sports.ru

Зараз ви читаєте новину «Малиновський відзначився гольовою передачею в матчі "Генка" проти "Брюгге"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua