вівторок, 07 серпня 2012 16:36

Лондон-2012. Голландія і Великобританія поповнили золотий запас

Вітрильник добув для Голландії четверте золото. Фото: ap.com

Голландський спортсмен Доріан ван Рейсселберге став переможцем змагань серфінгістів (клас RS: X) в олімпійських змаганнях з вітрильного спорту.

Чемпіон світу 2011 року 23-річний ван Рейсселберге захопив лідерство в олімпійському турнірі з самого початку, і перемогою в медальній гонці оформив свій титул.

Голландець завершив змагання з 15 очками, а став другим британець Нік Демпсі, який заробив 41 очко.

Третє місце в змаганні серфінгістів на ОІ-2012 посів поляк Пшемилсав Мярчіньскі (60 очок), який за підсумками медальній гонки зумів випередити німця Тоні Вільгельма (64).

Відзначимо, золото Ван Рейсселберга стало четвертим в скарбничці олімпійської збірної Нідерландів в Лондоні-2012.

В іншому виді спорту - тріатлоні - тріумфував британець Алістер Браунлі. Його молодший брат Джонатан Браунлі завоював бронзу в олімпійських змаганнях з триатлону.

Алістер Браунлі подолав заплив на 1,5 кілометра, велогонку на 40 км і забіг на 10 км за 1 годину 46 хвилин 25 секунд. Срібло дісталося іспанцю Хав'єру Гомесу (1:46.36), третім фінішував Джонатан Браунлі (1:46.56).

Український триалоніст Данило Сапунов закінчив гонку на 42-й позиції із загальним часом 1:51.32.

Відзначимо, що нагорода Алістера Браунлі стала вже 19-й золотий для Великобританії на домашній Олімпіаді.

Зараз ви читаєте новину «Лондон-2012. Голландія і Великобританія поповнили золотий запас». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua