четвер, 23 лютого 2017 00:19

Ліга чемпіонів. "Ювентус" і "Севілья" відвантажили суперникам по два м'ячі

22 лютого відбулися ще два перші матчі стадії 1/8 фіналу Ліги чемпіонів.

"Порту" на своєму полі приймав "Ювентус". Зустріч проходила на стадіоні "Драгау" і завершилася перемогою гостей з рахунком 2:0. Обидва м'ячі туринська команда забила у другому таймі. В складі переможців забиті голи на свій рахунок записали хорват Марко Пьяца і бразилець Дані Алвес, які вийшли на заміни раніше і які відзначилися на 72-й і 74-й хвилинах. Португальці грали вдесятьох з 27-ї хвилини зустрічі після того, як за другу жовту картку був вилучений захисник Алекс Теллес.

Матч-відповідь "Ювентус" і "Порту" проведуть в Турині 14 березня.

У ще одному поєдинку іспанська "Севілья" вдома перемогла англійський "Лестер Сіті". Зустріч на стадіоні "Рамон Санчес Пісхуан" завершилася з рахунком 2:1. На 14-й хвилині Уес Морган в своєму штрафному в підкаті намагався винести м'яч, але замість в'їхав у Хоакіна Корреа. Потерпілий сам взявся виконувати пенальті, але Петер Шмейхель намертво зловив м'яч. На кінець півгодини гри Серхіо Ескудеро з лівого флангу виконав навісну подачу в штрафний. Звідти Пабло Сарабія головою пробив у дальній кут - від штанги м'яч залетів у ворота.

На 62-й хвилині Стеван Йоветіч відмінно скинув м'яч на хід Корреа, який відправив його в сітку. На 74-й хвилині Деніел Дрінкуотер отримав передачу на лівому фланзі в момент контратаки, після чого прострілив у чужий штрафний. Джеймі Варді виявився першим на м'ячі і в дотик переправив його повз голкіпера.

Матч-відповідь між цими командами відбудеться 14 березня в Лестері.

Ліга чемпіонів. 1/8 фіналу

Перші матчі

"Севілья" - "Лестер" - 2:1
Голи: Сарабія, 25 (1:0). Корреа, 62 (2:0). Варді, 73 (2:1).

"Порту" - "Ювентус" - 0:2
Голи: Пьяца, 72 (0:1). Дані Алвес, 74 (0:2).

Зараз ви читаєте новину «Ліга чемпіонів. "Ювентус" і "Севілья" відвантажили суперникам по два м'ячі». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua