середа, 27 липня 2011 02:27

Ліга чемпіонів. Результати матчів вівторка, 26 липня

Пройшли перші матчі третього кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів. Казанський "Рубін" обіграв київське "Динамо" в гостьовому матчі. Зустріч завершилася перемогою гостей - 2:0. Рахунок на 6-й хвилині відкрив Алан Касаєв, на 68-й хвилині Бібрас Натхо з пенальті подвоїв перевагу.

Матч-відповідь пройде в Казані 3 серпня.

В інших матчах кваліфікаційного раунду АПОЕЛ не зміг перемогти на Кіпрі словацький "Слован" - 0:0, а польська "Вісла" домоглася виїзної перемоги над болгарським "Літексом" - 2:1.

Футболісти білоруського БАТЕ не зуміли обіграти литовський "Екранас" - 0:0.

Незважаючи на те, що господарі залишилися на 58-й хвилині в меншості після вилучення півзахисника Душана Анжелковіча, борисовчани не змогли перевести перевагу в забиті голи. Команда Віктора Гончаренка проведе матч-відповідь - 2 серпня у Білорусі.

Грузинський "Зестафоні" приймав на своєму полі австрійський "Штурм". Підсумок матчу - 1:1. Повторний поєдинок команди зіграють у Граці 3 серпня.

Голландський "Твенте" завдав поразки румунському клубу "Васлуй" — 2:0, пише "Р-Спорт".

3-й кваліфікаційний раунд

Перший матч

Динамо К України - Рубін Росія - 0:2 (0:1, 0:1)

Голи: 0:1 - Касаєв (6), 0:2 - Натхо (68, пенальті).

Перші матчі

Зестафоні Грузія - Штурм Австрія - 1:1 (0:0, 1:1)

Голи: 1:0 - Гелашвілі (74), 1:1 - Вольф (78).

Екранас Литва - БАТЕ Білорусь - 0:0 (0:0, 0:0)

Вилучення: Анджелковіч, 58 (Екранас).

АПОЕЛ Кіпр - Слован Братислава Словаччина - 0:0 (0:0, 0:0)

Літекс Болгарія - Вісла Польща - 1:2 (1:1, 0:1)

Голи: 0:1 - Ламей (19), 1:1 - Том (45), 1:2 - Меліксон (76).

Твенте Нідерланди - Васлуй Румунія - 2:0 (1:0, 1:0)

Голи: 1:0 - Янко (34, пенальті), 2:0 - Янко (57).

Рейнджерс Шотландія - Мальме Швеція - 0:1 (0:1, 0:0)

Гол: 0:1 - Ларссон (18).

Генк Бельгія - Партизан Сербія - 2:1 (0:0, 2:1)

Голи: 0:1 - Томич (65), 1:1 - Воссен (70, пенальті), 2:1 - Огунжімі (90).