понеділок, 11 березня 2013 09:35

Лідери синхронно перемогли на виїзді: результати 20-го туру УПЛ

Лідери чемпіонату України з футболу у неділю дружно виграли свої виїзні матчі у 20-му турі національної першості.

Донецький "Шахтар" мінімально взяв гору в Полтаві над "Ворсклою". Єдиний гол на рахунку бразильця Луїса Адріано на 19-й хвилині зустрічі.

"Дніпро" переміг в Ужгороді "Говерлу" завдяки голу Романа Зозулі в середині другого тайму. "Металіст" обіграв в Києві "Арсенал" з рахунком 2:1. На другій хвилині рахунок у матчі відкрив аргентинський півзахисник Хосе Соса. На сьомій хвилині півзахисник "канонірів" Ярослав Мартинюк зрівняв рахунок. Але вже через п'ять хвилин бразилець Жажа знову вивів харків'ян вперед і цей гол виявився переможним.

Київське "Динамо" обіграло в гостях "Волинь" з рахунком 2:0. Голи забивали у другому таймі Андрій Ярмоленко і Денис Гармаш.

Після 20 турів "Шахтар" лідирує в чемпіонаті з 57 набраними очками. У "Дніпра", який йде другим, 44 пункти, "Металіст" набрав 42, "Динамо" - 41, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

Волинь - Динамо Київ 0:2 (0:0, 0:2)

Голи: 0:1 - 50 Ярмоленко, 0:2 - 70 Гармаш.

Арсенал К - Металіст 1:2 (1:2, 0:0)

Голи: 0:1 - 2 Соса, 1:1 - 7 Мартинюк, 1:2 - 12 Жажа.

Металург Донецьк - Іллічівець 0:0 (0:0, 0:0)

Металург Запоріжжя - Таврія 0:1 (0:0, 0:1)

Гол: 0:1 - 77 Гуменюк.

Кривбас - Зоря 3:0 (1:0, 2:0)

Голи: 1:0 - 26 Самодін, 2:0 - 59, автогол Вернидуб, 3:0 - 63 Самодін.

Карпати - Чорноморець Одеса 1:2 (0:0, 1:2)

Голи: 1:0 - 50 Худоб'як, 1:1 - 61 Бурдужан, 1:2 - 71 Джа Джедже.

Зараз ви читаєте новину «Лідери синхронно перемогли на виїзді: результати 20-го туру УПЛ». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua