вівторок, 27 серпня 2013 17:24

Кучук знищив "Ростов", Воронін і Тимощук розійшлися миром: результати 6-го туру РПЛ

У російській Прем'єр-лізі відбулися матчі 6-го туру.

Московський "Локомотив" на своєму полі розгромив "Ростов" з рахунком 5:0. Рахунок на 44-й хвилині відкрив Кайседо. У другому таймі голи забили Олександр Самедов (53-тя хвилина з пенальті), Майкон (57-та хвилина), Дмитро Тарасов (62-я хвилина) та Роман Павлюченко (83-тя хвилина).

Московський "Спартак" програв на виїзді пермському "Амкар" з рахунком 2:1. На 17-й хвилині рахунок відкрив півзахисник "Амкара" Георгі Пеєв. На 49-й хвилині у "Спартака" відзначився Павло Яковлєв. На 67-й хвилині другий м'яч "Амкара" забив Мартін Якубко. На 87-й хвилині захисник "Спартака" Хуан Інсаурральде, який отримав другу жовту картку, був вилучений з поля.

Московське "Динамо" в Хімках приймало пітерський "Зеніт". Гра закінчилася з рахунком 1:1. Рахунок на 60-й хвилині відкрив футболіст столичного клубу Балаж Джуджак. Гості змогли відігратися в доданий час. Гол забив Олександр Кержаков.

Чемпіонат Росії, 6-й тур

Амкар - Спартак 2:1 (1:0, 1:1)

Голи: 1:0 - 17 Пеєв, 1:1 - 49 Яковлєв, 2:1 - 67 Якубко.

Локомотив - Ростов 5:0 (1:0, 4:0)

Голи: 1:0 - 44 Кайседо, 2:0 - 53, пенальті Самедов, 3:0 - 57 Майкон, 4:0 - 62 Тарасов, 5:0 - 83 Павлюченко.

Рубін - Крилья Совєтов 1:1 (1:1, 0:0)

Голи: 1:0 - 10 Караденіз, 1:1 - 45 Цаллагов.

Кубань - Урал 3:2 (3:2, 0:0)

Голи: 1:0 - 8 Хубулов, 1:1 - 13 Єрохін, 2:1 - 27, пенальті Сіссе, 2:2 - 35, пенальті Асеведо, 3:2 - 44 Сіссе.

Динамо - Зеніт 1:1 (0:0, 1:1)

Голи: 1:0 - 64 Джуджак, 1:1 - 90 Кержаков.

Томь - ЦСКА 1:2 (1:0, 0:2)

Голи: 1:0 - 30 Портнягин, 1:1 - 52 Думбія, 1:2 - 58 Муса.

Волга НН - Терек 1:0 (0:0, 1:0)

Гол: 1:0 - 75 Путило.

Анжі - Краснодар 1:2 (1:0, 0:2)

Голи: 1:0 - 45 Ахмедов, 1:1 - 49 Перейра, 1:2 - 74 Вандерсон.