неділя, 21 серпня 2016 19:48

Кубок Німеччини. "Вердер" Скрипника вилетів, Федецький успішно дебютував у "Дармштадті"

В 1/32 фіналу Кубка Німеччини "Вердер" Віктора Скрипника програв представнику третьої бундесліги "Шпортфройнд Лотте" (1:2).

Відзначимо, що "Вердер" догравав матч удесятьох - на 82-й хвилині червону картку отримав Фін Бартельс.

Шпортфройнд Лотте - Вердер 2:1 (1:1, 1:0)

Голи: 1:0 - 8 Ран, 1:1 - 45 Юнузович, 2:1 - 54 Дей.

Вердер - Відвальд, Гебре Селассі, Штернберг, Сане, Мойсандер, Юнузович, Фрітц (Грілліч, 75), Бартельс, Ятабаре (Кайнц, 57), Ті (Еггештайн, 62), Крузе.

Вилучення: Бартельс (82).

Тим часом український захисник "Дармштадта" Артем Федецький відзначився гольовою передачею в матчі Кубка Німеччини проти "Бремера".

Федецький на 39-й хвилині віддав гольовий пас на Марселя Хеллера. А сам матч завершився перемогою "Дармштадта" з рахунком 7:0.

Нагадаємо, Денис Олійник залишився в запасі "Дармштадта", а голкіпер Ігор Березовський не потрапив у заявку на матч.

Бремер - Дармштадт 0:7 (0:4, 0:3)

Голи: 0:1 - 18 Чолак, 0:2 - 22, автогол Кмец, 0:3 - 39 Хеллер, 0:4 - 45 Чолак, 0:5 - 56 Гондорф, 0:6 - 58 Чолак, 0:7 - 87 Шіпплок.

Дармштадт - Ессер, Сулу (Мілошевич, 31), Хен, Холланд, Сірігу, Хеллер, Вранчіч, Німайер (Кляйнхайслер, 46), Гондорф, Федецький, Чолак (Шіпплок, 60).

Нападник "Штутгарта" Борис Тащі, вийшовши на заміну у матчі з "Хомбургом" на 73-й хвилині, встановив остаточний рахунок у матчі - 3:0 на користь команди українця.

Хомбург - Штутгарт 0:3 (0:0, 0:3)

Голи: 0:1 - 53 Гентнер, 0:2 - 58 Озджан, 0:3 - 87 Тащі.

Штутгарт - Ленгерак, Сама, Шуньїч, Ціммерманн, Циммер (Максим, 78), Вернер (Хайзе, 59), Гентнер, Кляйн, Інсуа, Теродде, Озджан (Тащі, 73).

Зараз ви читаєте новину «Кубок Німеччини. "Вердер" Скрипника вилетів, Федецький успішно дебютував у "Дармштадті"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua